Американські вчені: пестициди є майже у всіх продуктах харчування

0
221

Дослідники з США зробили сенсаційне і в той же час шокуючу заяву. Адже вони ввели в групу ризику ті продукти, які до сьогоднішнього дня було прийнято вважати корисними. Як з’ясувалося, безліч овочів і фруктів мають збільшене в тисячі разів вміст пестицидів.

Пестициди можуть викликати небезпечні захворювання, які можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю та життю людини.

Дослідники з організації під назвою Environmental Working Group заявили, що овочі та фрукти найбільше сприяють виникненню у людей небезпечних інфекційних захворювань. Експерти провели безліч аналізів, при яких провели перевірку більш ніж 50 зразків представників рослинного світу.

На першому місці за вмістом пестицидів знаходиться полуниця. Вона містить близько 75% небезпечних речовин. При цьому ніякій обробці в ній містяться мікроорганізми не піддаються. Знищити їх не можна просто промивши ягоду під проточною водою, так як бактерії, що знаходяться на ній, непідвладні впливу води. Потім йдуть такі фрукти та овочі, як: селера, шпинат, абрикоси, нектарин, персики, вишня, виноград, помідори, перець, картопля та інші.

Розпізнати наявність пестицидів без певного аналізу неможливо. Тому людина не зможе дізнатися, небезпечний цей продукт для його здоров’я чи ні. Звичайно ж, населення не зможе повністю відмовитися від цих видів продуктів, так як вони містять безліч вітамінів, корисні для фігури і навіть при важких захворюваннях шлунково-кишкового тракту лікарі рекомендують дієти з вмістом саме цих продуктів.

Пестициди не дають про себе знати миттєво, а тому люди можуть вживати в раціон ці овочі і фрукти і з ними нічого не трапитися. Але накопичення бактерій в організмі з часом може виявитися і дуже згубно позначитися на здоров’ї людини.

Зазвичай страждають від пестицидів діти і літні люди. Також вони можуть завдати значної шкоди вагітним жінкам і людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, наприклад, такими як гастрит.