Американські вчені встановили, що куріння в ранкові години в значній мірі підвищує ризик розвитку онкологічних патологій

0
219

Американські вчені в останні кілька років впритул зайнялися проведенням різноманітних досліджень, метою яких є виявлення причин розвитку раку, уточнення, які люди входять у групу ризику, що підвищує ймовірність онкології, а також як її можна вилікувати. Зараз же були оприлюднені дані останніх експериментів. Американські вчені встановили, що у тих людей, хто любить викурити одну або дві сигарети практично відразу після пробудження, значною мірою підвищується ризик розвитку онкологічних захворювань.

У даному дослідженні взяли участь близько семи тисяч резидентів, які протягом кількох років активно захоплювалися тютюнопалінням. У 4000 було виявлено онкозахворювання. Статева належність значення не мала, як і вікова категорія. Результати були не втішними. Першим етапом було проведення опитування з метою уточнення регулярності викурювання сигарет. Далі було ще кілька етапів, які і дозволили вченим встановити, що у любителів викурити сигарету з ранку на голодний шлунок або ж за чашкою кави, ризик виникнення ракової пухлини підвищується на 80%. Найчастіше від онкології в такому випадку страждає сам шлунок, серце, а також легкі. Також вченим вдалося виявити ще один цікавий і важливий факт – практично 90% захворювань онкологічного профілю, які виникають у людини, мають прямий зв’язок з нікотиновою залежністю. Дослідження в цій області продовжуються.

Зараз же медичні фахівці, щоб знизити ризик прогресування раку, рекомендують курцям якщо не повністю відмовитися від цієї згубної звички, то хоч припинити викурювати сигарету одразу після пробудження. Це допоможе вберегти життєво важливі органи від формування в них ракових новоутворень.