Американські вчені встановили вік, коли людина починає старіти

0
203

Питання старіння організму є актуальним вже довгий час. І не тільки з тієї причини, що люди шукають ефективні методи боротьби з цим процесом. Нині ж група вчених з Америки провела кілька досліджень, основною метою яких було встановити точний вік початку старіння організму у представників сильної половини людства, а також у жінок. У дослідженнях взяли участь кілька резидентів жіночої і чоловічої статі, які переступили 44-річний рубіж. Перевага віддавалася жителям мегаполісів. Нині ж результати їх експериментів стали доступні широкій громадськості.

Американські вчені встановили, що люди, які проживають у великих містах, починають старіти до досягнення ними 26-річного віку. До цього моменту всі тканини і життєво важливі органи в їх організмі продовжують розвиватися і повноцінно виконувати свої функції. Але далі вони повільно, але все ж деградують, що стає причиною порушення їх роботи, і, як наслідок цього, у людини починають прогресувати різні патології. Крім цього вчені з’ясували цікавий факт, що у тих людей, які не стежать за своїм раціоном харчування, не вживають достатню кількість вітамінів і мінералів, що мають шкідливі звички (пристрасть до алкогольних напоїв і тютюнопаління), процес старіння протікає набагато швидше. Також не останнє місце серед причин, що прискорюють процес старіння, займає несприятлива екологічна ситуація в районі, де проживає індивід, та спадкові фактори.

Але, не дивлячись на такі дані, вчені прийшли до висновку, що зараз тривалість життя у людей значно збільшилася, ніж у їх попередників. Все це безпосередньо пов’язано не стільки з умовами життя, скільки зі стрімким розвитком медицини – розробкою нових методик діагностування та лікування широкого спектру патологічних станів.