Американські вчені знайшли спосіб, який допоможе запобігти прогресування раку шкіри

0
251

Американські вчені провели серію експериментів, в ході яких їм вдалося встановити цікавий факт – сонячне світло здатний сповільнювати ріст ракових клітин в шкірному покриві. Попередньо дані патологічні клітини були впроваджені специфічні компоненти, які більш інтенсивно поглинають сонячні промені.

Результати експериментів були оприлюднені американськими вченими днями. Протягом тривалого проміжку часу проводилися дослідження, основною метою яких було виявлення ефективних методів боротьби з раком шкірного покриву. Фахівцям вдалося досить сильно уповільнити зростання і поширення клітин. Попередньо перед цим їх ДНК піддалося змінам. В ході попередніх експериментів вченим вдалося з’ясувати, що на ДНК ракових клітин негативно впливає ультрафіолетове випромінювання. Але нормально функціонуючі клітини можуть досить швидко відновити всі пошкодження, які будуть нанесені ним даними променями. Цю особливість фахівці враховували при проведенні досліджень.

Американські вчені стали творцями нуклеозидів, основною функцією яких є більш інтенсивне поглинання надходить ультрафіолетового випромінювання. Після цього дані специфічні речовини були підсаджені до раковим клітинам. В результаті цього було встановлено, що зростання патологічних клітин сповільнюється при впливі на них сонячного світла. Також вдалося з’ясувати, що активні форми кисню, які входять в їх склад, почали активно руйнувати саму клітину. Дослідження в цій області продовжуються. Вчені припускають, що їх досягнення надалі можна буде використовувати в якості ефективного засобу для боротьби з раком шкірного покриву у людей різних вікових категорій.