Американські вчені знайшли звязок між дефіцитом води і ожирінням

0
204

Дослідники одного з американських інститутів закінчили проводити масштабні дослідження. Їх підсумки показали, що, чим більше людський організм потребує води, тим більше він схильний набирати зайву вагу. Учасниками масштабного експерименту стали майже 10 тисяч осіб, які належали до різних вікових категорій. Фахівці з США в ході обстеження людей помітили, що дефіцит води в людському організмі виступає однією з основоположною, яка сприяє набору зайвої ваги.

В ході проведеного дослідження виявилося, що недолік гідратації спричиняє набір ваги. Також вчені відзначили, що більше 50% людей у віці 18-60 років п’є недостатня кількість рідини, тобто менше рекомендованих лікарям двох літрів в день. Незважаючи на це, вчені стверджують, що надто рано говорити про наявність прямого зв’язку між тим, скільки людина п’є води, і його вагою. Це обумовлено тим, що проведене когортне дослідження лише один раз оцінював цю взаємозв’язок.

Вода є другою важливою складовою нашого організму після кисню. Її недолік викликає сильний стрес, робить неможливими ряд реакцій в організмі, а також порушує баланс гормонів. Паралельно з цим підвищується кислотність організму. У свою чергу, стрес, який отримує організм під час нестачі води, веде до подальшого зневоднення, сприяє руйнуванню тканин мозку і кісток, а також стає причиною незворотних порушень в серцево-судинній системі і навіть веде до ракових захворювань. Лікарі для підтримки здорового самопочуття радять у день пити 2-3 літри рідини, а в жарку пору року і при зневодненні рекомендується збільшувати цю цифру на 0,5-1 л.

За матеріалами: srnsk.ru