Американські вчені зясували, що близькі контакти з кішками можуть стати причиною зараження небезпечними захворюваннями

0
6

Раніше вже було встановлено, що тісний контакт як з домашніми, так і з бродячими кішками може стати причиною інфікування людини. Зараз же вчені з’ясували, що така небезпека набагато серйозніше, ніж вони припускали, і кішки можуть представляти смертельну небезпеку для людини. Американські вчені провели ряд експериментів, метою яких було встановити, як сильно домашні представники сімейства котячих можуть впливати на здоров’я людини, які саме інфекції вони можуть передавати, і які є найбільш небезпечними як для здоров’я, так і для життя індивіда. Зараз же були оприлюднені дані проведених досліджень, які виявились не втішними.

Подряпина кішки може послужити поштовхом до розвитку такого небезпечного захворювання як «котяча лихоманка». Раніше ця недуга діагностувався вкрай рідко, але зараз же медична статистика така, що випадки виявлення патології почастішали (основна група потерпілих – діти). Через подряпину в більш глибокі тканини проникає інфекційний агент, який і провокує прояв подальшої клінічної картини. Варто відзначити, що «котяча лихоманка» без своєчасної діагностики та адекватного лікування може стати причиною летального результату. Тому вчені настійно рекомендують ретельно мити руки після контакту з кішками і не цілувати їх. При отриманні подряпини слід негайно обробити антисептичними препаратами.

Також фахівці рекомендують не заводити кішок, якщо в будинку є маленькі діти, так як саме ці тварини можуть стати переносником токсоплазмозу. Ця недуга надзвичайно небезпечний для зростаючого організму, так як він не тільки впливає на загальний стан дитини, але також може спровокувати проблеми з пам’яттю і навіть стати причиною затримки інтелектуального розвитку індивіда.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here