Американські вчені зясували, що вживання яєць здатне запобігти розвитку раку грудей

0
238

Американські вчені впевнені в тому, що регулярне вживання в їжу яєць значно зменшує ризик прогресування раку молочних залоз у представниць прекрасної статі. Багато людей, раціон яких включений цей продукт, воліють вживати тільки білок, так як вважають, що у жовтку міститься так званий «поганий» холестерин, який може накопичуватися в кровоносних судинах і ставати причиною розвитку атеросклерозу. Але насправді саме вживання всіх елементів яйця здатне захистити від онкології, так як в них містяться деякі корисні речовини.

У складі яєць знаходяться жирні кислоти Омега-6, які володіють просто унікальними властивостями. Вони здатні деактивувати компоненти, які викликають в організмі представниці прекрасної статі запальні процеси. Також ці кислоти благотворно позначаються на функціонуванні життєво важливих органів і систем. Крім цього фахівці відзначають, що в складі яєць також знаходиться вітамін, який є найбільш важливим для нормального функціонування клітин в тілі людини. І в даному випадку ні гендерна приналежність індивіда, його вікова категорія не має значення – вітамін однаково важливий для всіх.

Тринадцять років тому вже проводилися дослідження на тему того, як вживання яєць і овочів впливає на організм молодих дівчат. І вже тоді було встановлено, що включення в раціон харчування цих продуктів допоможе захиститися від прогресування раку молочних залоз. Зараз же вчені привели більш точні дані. Якщо вживати шість і більше яєць на тиждень, то ризик розвитку онкології знижується на 44% (в порівнянні з тими людьми, які практично не містять яйця у свій раціон). Фахівці настійно рекомендують представницям прекрасної статі вживати по одному яйцю в день, щоб знизити ризик раку молочної залози.