Американці знайшли фрукт, який рятує від раку

0
232

Американські вчені, які проводять свої експерименти в Техаському дослідному центрі, відкрили таємницю про те, як фруктами перемогти рак. На їх думку, найбільш ефективним продуктом у боротьбі з недугою буде манго. Він виступає відмінною профілактикою захворювання.

В експериментах брали участь добровольці, які щодня їли цей фрукт. Внаслідок тесту вчені виділили, що в ньому є така речовина, як поліфенол. Саме він запобігає розвиток і появу ракових клітин в організмі людини. Вчені під час дослідження реакції організму на продукт виявили, що речовина поліфенол накопичується в грудях і кишечнику. Воно провокує вірусні клітини на смерть, але при цьому здорові клітини залишаються функціонувати, тому здоров’ю людини фрукт не представляє ніякої загрози. Якщо постійно в помірних кількостях вживати манго, то можна убезпечити себе від захворювання. Тим не менш, манго має в 4-5 разів менше антиоксидантів, ніж у чорниці або гранаті.

Зараз науковці продовжують досліджувати продукт. Якщо їм вдасться вивести поліфенол з манго, то незабаром може з’явитися вакцина для профілактики смертельної недуги. Особливо фрукт допоможе з боротьбою проти раку кишківника і грудей.

Вчені Америки відзначили, що повного лікування від манго не варто очікувати. Ніякі його корисні властивості не зможуть допомогти людині, яка вже має ракові клітини. Речовина поліфенол може виступати лише як профілактичний.

До речі, манго вже давно став добрим помічником в медицині Індії та інших країн Азії. Його беруть, щоб зупинити кров. Також манго своїми корисними властивостями може покращити та стабілізувати роботу мозку і серця. Індія займає перше місце по продуктивності фрукта. У рік вони збирають більше 13000 тон продукту. Але вирощується манго не тільки в Індії, але і в Америці, Африці і навіть на території південної Європи.