Апаратна підтяжка обличчя що таке

12-23-2020

 

До допомоги естетичних хірургів звертається все більше пацієнтів, але пластична хірургія поступово поступається свої позиції апаратним методам. Пов’язано це з психологією (люди просто бояться «лягати під ніж»), а також з ризиками, неминучими при хірургічному втручанні. Також хочу вам порекомендувати аппаратная подтяжка лица, тут кращі фахівці.

Одним із прикладів передового апаратного методу естетичної медицини став ультразвуковий smas-ліфтинг обличчя без оперативних маніпуляцій. Методика смас-підтяжки розроблена , отримала багато позитивних відгуків пацієнтів і визнана офіційною медициною, як передовий і ефективний метод позбавлення від вікових змін.

Головна дія smas-ліфтинг надає не на “обвислу” шкіру, а на підшкірну м’язово-апоневротичну систему. По-англійськи це називається superficial musculo-aponeurotic system-звідси абревіатура методу smas. Розтяжка і зміна структури цієї зони призводить до видимих проявів – обвисання шкіри, появи «гусячих лапок», «брилів», глибоких носогубних складок і подвійного підборіддя. Використання ультразвукового апарату для смас-підтяжки обличчя допомагає за годину повернути молодість, знову порадіти підтягнутим формам.

Навіть косметологи визнають, що багато застосовувані для корекції, підтяжки форми обличчя методи-пілінг, лазерне омолодження, вплив на проблемні зони радіочастотами – недостатньо ефективні в корекції вікових змін. Шкіра обвисає через зміни каркаса особи, зони декольте. А значить, вплив на цю область відновить контури.

До вікових показань для ультразвукового смас-ліфтингу відносять:

Особливо яскраво видає вік шия-на ній з’являються найглибші вікові зморшки. Але хірургічна операція в цій зоні небезпечна-тут розташовані важливі органи (щитовидка, трахея). Ризик їх пошкодження ускладнює і, відповідно, здорожує операцію. Вплив на зону сучасним ультразвуковим апаратом – безпечне вирішення питання. Результат smas-ліфтингу: зморшки пропадають, шкіра підтягується, обличчя стає більш «контурним». Апаратне смас-вплив позитивно впливає на м’язи і дерму, на нервові тканини і кровоносні судини. Вони стають більш еластичними, провідність підвищується, що покращує колір обличчя.

Є у методу смас-підтяжки і кілька протипоказань. До них відносяться:

Не проводять ультразвукову смас-підтяжку і жінкам, які очікують дитину або годуючим матерям.

Інше протипоказання стосується віку. Обстеження пацієнтів, які пройшли процедуру, показало, що найкращий результат спостерігається у вікової групи від 25 до 55 років. У людей більш старшого віку сильного ефекту після ультразвукового smas-ліфтингу не помічається, а досягнуті результати не тримаються довго.

У новоросійську smas-ліфтинг проводиться в спеціально обладнаних кабінетах. Косметологи працюють з апаратами, що мають сертифікати виробника і з призначеними для процедури фірмовими препаратами. Перед допуском до роботи всі лікарі проходять навчання і сертифікацію, яка доводить, що вони володіють методом досконало.

Сама процедура смас-підтяжки проводиться так:

Вся маніпуляція займає від 40 хвилин до години. Спочатку проводиться процедура на одній частині обличчя. Після цього пацієнт отримує можливість побачити ефект в дзеркалі. Далі проводиться ультразвукова обробка другої половини.

Вся процедура смас-підтяжки безболісна. Максимум, що відчуває пацієнт – невелике поколювання і тепло. Відразу після маніпуляції відчувається, що шкіра натягнута. Протягом пари днів може зберігатися невелика набряклість тканин, що пройшли обробку. До наслідків smas-ліфтингу також відносять відчуття хворобливості м’язів, порушених під час обробки. Ці відчуття можна порівняти з відчуттями в м’язах ніг, рук або преса після інтенсивного тренування в спортзалі.

Початковий ефект після смас-ліфтингу – лише початок змін. Дія маніпуляцій йде по наростаючій-повністю побачити результат можна буде через 2-3 місяці. Однієї процедури достатньо, щоб спостерігати в дзеркало підтягнуті контури обличчя і шиї протягом 2-3 років.

Крім видимого поліпшення форми обличчя, після смас-ліфтингу пацієнти спостерігають:

Головним плюсом смас-ліфтингу називають її безболісність, тривалість збереження ефекту. Сама маніпуляція займає істотно менше часу в порівнянні з операційним втручанням. Період відновлення зведений майже до нуля через те, що під час процедури не зачіпаються кровоносні судини. А значить, немає набряків, синців, почервоніння шкіри.

Виконувати ультразвуковий смас-ліфтинг можна в будь-який час року. Також до переваг методу відносять його прекрасну сполучуваність з іншими косметологічними маніпуляціями.

Найголовніший результат – не просто підтягування обвислої шкіри, а буквально відновлення молодості обличчя без проведення хворобливих хірургічних операцій. Застосовувати метод підтяжки можна і в якості профілактики вікових змін. Тому процедура часто проводиться людям досить молодого віку-починаючи з 25 років. Своєчасне ультразвукове вплив на підшкірну зону обличчя і шиї дозволяє значно відсунути момент появи вікових деформацій.

Ультразвуковий smas-ліфтинг особи проводять у всіх країнах світу. Цей метод офіційно вважається одним з кращих в найвідоміших європейських і американських клініках. Розробники методу отримали нагороду міжнародної організації естетичної медицини. Сам метод підтяжки має сертифікати від декількох відомих медичних інститутів.

Джерело: https://uaps.in.ua/apparatnaya-podtyazhka-lica-v-g-kiev-morpheus-8-face-tite