Аспірин покращує потенцію у літніх чоловіків

0
198

Група вчених з Туреччини після ряду клінічних досліджень встановила, що регулярне вживання аспірину покращує потенцію, навіть якщо мова йде про чоловіків літнього віку.

Так, було проведено експеримент, у якому брали участь чоловіки віком до 48 років. У всіх була діагностована еректильна дисфункція. Добровольці були розділені на дві групи: одна брала кожен день по таблетці аспірину, а інша отримувала плацебо.

Результати дослідження повністю підтвердили припущення вчених: у тих чоловіків, які щодня вживали по одній таблетці ацетилсаліцилової кислоти, кількість успішних статевих актів зросла більш ніж у два рази — з 31 % до 78 %. У тих учасників, яким дісталося плацебо, позитивної динаміки не спостерігалося.

Вчені, які проводили дослідження, вважають, що таке позитивне дію на організм обумовлено тим, що ацетилсаліцилова кислота знижує середній об’єм тромбоцитів, тобто робить кров рідшою. Таким чином нормалізується кровообіг навіть в дрібних судинах, що призводить до поліпшення потенції.

Незважаючи на позитивні результати, вчені відзначають, що дане питання потребує більш глибокого вивчення, так як поки що не встановлено, чи є якісь побічні ефекти у такого підходу.