Австралійські лікарі заявляють про перемогу над Снідом

0
179

Австралійські медики зробили дуже гучну заяву, сказавши про те, що знайшли ефективну методику лікування від Сніду. Згідно із заявою начальника відділу епідеміології інституту по дослідженню ВІЛ, професора Е. Грюлиха, головна заслуга у боротьбі з небезпечним імунним захворюванням належить медикам. Вони змогли значно скоротити кількість заражених цією недугою по країні.

Як повідомляє видання «Рідус», яке призводить пряму мову професора, в Австралії на даний момент навіть не проводиться моніторинг рівня захворюваності. Коли у людини виявляють СНІД, то відразу призначають ліки, і після терапії люди їм не хворіють.

Незважаючи на успіхи лікування небезпечної хвороби в одній з найбільш благополучних країн світу, повідомляється, що недуга не вдається викорінити повністю, так як деякі ще не знають про свій статус. За словами керівника інституту Доерті Ш. Левіна, якщо людина не знає, що є ВІЛ-позитивним, то він через деякий час небудь захворює на Снід, або вірус серйозно шкодить його здоров’ю. На даний момент саме проблема інформування людей про свій ВІЛ-статус і своєчасне лікування є головними проблемами, що вирішується в Австралії.

СНІД (синдром набутого імунного дефіциту) – фінальна стадія вірусу імунодефіциту людини, яка розвивається зазвичай через кілька років при відсутності лікування. Щоб лікувати СНІД, використовується антиретровірусна терапія, хіміотерапевтичні засоби. В даний момент не існує ліків від цього смертельного захворювання, і при діагноз імунодефіциту хворому призначається довічне лікування, яке покликане зменшити руйнівний ефект, який виявляється на організм хворого.

За матеріалами: ren.tv