Близько 60 американців передчасно скончаются через махінації фольксвагена з вихлопом їх автомобілів

0
186

Дослідники розрахували вплив на американське громадське здоров’я передбачуваних порушень Volkswagen Закону про Чистому Повітрі. Це шахрайство дозволяло транспортним засобам виділяти в 40 разів більше викидів, ніж дозволено.

Дослідження проводилося після недавнього твердження Агентства Охорони Навколишнього Середовища (EPA) про те, що Volkswagen Group порушив Закон про Чистому Повітрі шляхом розробки і встановлення системи контролю за викидами автомобілів модельного року 2009-2015 з дизельними двигунами об’ємом 2.0 л.

У поточному дослідженні, вчені взяли кількість надлишкового забруднення, помножили на кількість постраждалих автомобілів, проданих в США, і екстраполювали його на розподіл населення та фактори ризику для здоров’я по всій країні.

Вони прийшли до висновку, що отриманий результат буде мати істотний вплив на громадське здоров’я американців. Близько 60 чоловік помре раніше покладеної середньої тривалості життя населення в США на 10-20 років. Вони також відзначають, що 130 додаткових випадків передчасної смерті можна запобігти, якщо всі забраковані автомобілі, будуть відкликані до кінця 2016 року.

Якщо не відкликати автомобілі, то ефект від надмірних викидів, приведе до передчасної смерті ще 140 осіб. У своїй роботі команда також оцінює інші дії надмірних викидів Фольксвагена на здоров’я населення. Вони припускають, що це викличе 31 випадок хронічного бронхіту і 34 госпіталізації від легеневих і серцевих захворювань, пов’язаних з цими викидами. Буде близько 120000 людей постраждали від пов’язаної безробіття та інших скорочень, а також 210000 людей, які будуть страждати симптомами респіраторних захворювань.

У грошовому вираженні, ці ефекти складуть близько 450 млн. доларів. Це витрати на охорону здоров’я та соціальні витрати. Якщо автомобілі будуть вивезені з США до вищеописаного терміну, то вийде заощадити 840 млн. доларів.

Якщо взяти до уваги додатковий ризик із-за наднормативних викидів Volkswagen, то, приблизно 60 людей помруть раніше на 10 років. І це при самому благополучному сценарії розвитку. При цьому не враховується колосальний шкоду, що наноситься і тваринному світу.

Головною мотивацією дослідження є інформування громадськості та розробка нових нормативів забруднення навколишнього середовища.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com