Британські вчені зясували, що годування маленьких дітей арахісом дозволяє захистити їх від розвитку алергії на даний харчовий продукт

0
209

Британські вчені вже протягом тривалого часу проводять експерименти і різні дослідження, які спрямовані на виявлення ефективних методів профілактики і боротьби з алергічними реакціями у дітей. Медична статистика на сьогоднішній день така, що все частіше у малюків діагностується алергія на той чи інший харчовий продукт. Саме тому питання боротьби з алергічними реакціями є пріоритетним для вчених зі всього світу.

Англійські вчені стверджують, що якщо годувати дитину арахісом в ранньому дитячому віці, то це в подальшому допоможе вберегти його від розвитку алергії на даний харчовий продукт. Дані своїх досліджень вчені оприлюднили у відомому науковому виданні. Протягом тривалого часу проводилося дослідження, в якому взяло участь близько 200 тисяч дітей у віці від чотирьох до семи років (ранній дитячий вік). В раціон всіх учасників обов’язково включали арахіс, щоб підтвердити гіпотезу про те, що це допоможе знизити ризик алергічної реакції в майбутньому. За станом здоров’я дітей постійно спостерігали висококваліфіковані фахівці. Пізніше стан всіх резидентів було оцінено міру їх дорослішання. Цікавим виявився той факт, що практично у всіх них була відсутня алергія на арахіс.

Крім цього в якості алергенного продукту використовувалися яйця. Дітям також активно включали в раціон даний харчовий продукт. Теорія, висунута вченими, підтвердилася і в цей раз. У індивідів, яких у ранньому дитячому віці годували яйцями, не розвивалася алергія на них у дорослому віці. На досягнутих результатах фахівці не зупиняються. Надалі вони хочуть проводити аналогічні експерименти і з іншими алергічними продуктами, такими як червоні фрукти, мед, молоко та інше.