Буряк – ідеальний засіб для оздоровлення серця

0
9

Британські вчені встановили, що буряки, з-за свого унікального складу, в значній мірі покращує стан серцево-судинної системи. Це пояснюється тим, що вона включає в себе велику кількість натрію, а саме 50% і 5% кальцію. Подібне співвідношення поживних речовин призводить до повної розчинності другого речовини в крові.

Така специфіка в засвоєнні буряків позитивно позначається на стані і роботі кровоносних судин. На цьому тлі система кровотворення стає більш захищеною від впливу негативних факторів і такого специфічного процесу, як затвердіння судинної тканини. Більш того, буряковий сік виступає в якості відмінного засоби профілактики від підвищеного кров’яного тонусу та інших порушень з боку серцево-судинної системи.

Також дослідникам стало відомо, що регулярне споживання буряків сприяє поліпшенню пам’яті при атеросклерозі. Крім цього, такий продукт має загальзміцнювальну дію по відношенню до нервової системи – рівновагу і спокій ЦНС виступає в якості попередження розвитку серцевих недуг.

На тлі того, що буряк містить в собі деяку кількість йоду, вона вважається одним з найкращих речовин, які не допускають розвиток захворювань ендокринної системи, а саме, щитовидної залози, а це позитивно позначається на роботі всіх внутрішніх органів і систем.

Вчені стверджують, що для профілактики порушення функціонування кровотворних органів слід приймати внутрішньо в середньому 100 мілілітрів соку буряка, приблизно 3-4 рази на добу. Крім цього, не забороняється вживати в їжу (робити це необхідно не рідше 1 рази в 2 дні) такий інгредієнт в сирому або вареному вигляді, наприклад, в якості складової частини салатів або перших страв.

Слід зазначити, що навіть надмірне споживання цього продукту не має негативного впливу на організм.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here