Буряк – ідеальний засіб для оздоровлення серця

0
239

Британські вчені встановили, що буряки, з-за свого унікального складу, в значній мірі покращує стан серцево-судинної системи. Це пояснюється тим, що вона включає в себе велику кількість натрію, а саме 50% і 5% кальцію. Подібне співвідношення поживних речовин призводить до повної розчинності другого речовини в крові.

Така специфіка в засвоєнні буряків позитивно позначається на стані і роботі кровоносних судин. На цьому тлі система кровотворення стає більш захищеною від впливу негативних факторів і такого специфічного процесу, як затвердіння судинної тканини. Більш того, буряковий сік виступає в якості відмінного засоби профілактики від підвищеного кров’яного тонусу та інших порушень з боку серцево-судинної системи.

Також дослідникам стало відомо, що регулярне споживання буряків сприяє поліпшенню пам’яті при атеросклерозі. Крім цього, такий продукт має загальзміцнювальну дію по відношенню до нервової системи – рівновагу і спокій ЦНС виступає в якості попередження розвитку серцевих недуг.

На тлі того, що буряк містить в собі деяку кількість йоду, вона вважається одним з найкращих речовин, які не допускають розвиток захворювань ендокринної системи, а саме, щитовидної залози, а це позитивно позначається на роботі всіх внутрішніх органів і систем.

Вчені стверджують, що для профілактики порушення функціонування кровотворних органів слід приймати внутрішньо в середньому 100 мілілітрів соку буряка, приблизно 3-4 рази на добу. Крім цього, не забороняється вживати в їжу (робити це необхідно не рідше 1 рази в 2 дні) такий інгредієнт в сирому або вареному вигляді, наприклад, в якості складової частини салатів або перших страв.

Слід зазначити, що навіть надмірне споживання цього продукту не має негативного впливу на організм.