Чай надзвичайно корисний для здоровя

0
258

Ні для кого не секрет, що найкориснішою рідиною для людського організму є звичайна очищена вода, однак американські вчені довели, що великою кількістю позитивних ефектів має такий напій, як чай.

Користь такого пиття для здоров’я обумовлюється тим, що в його склад входить велика кількість компонентів, серед яких – поліфеноли і кофеїн. Високі концентрації таких речовин можуть завдати шкоди, проте в чаї їх міститься рівно стільки, щоб не розвивалося згубний вплив. Такі інгредієнти запобігають виникненню і захищають людину від різних захворювань.

Більш того, дослідники встановили, що за допомогою чаю можна позбутися зайвої маси тіла, при чому для цього не потрібно докладати особливих зусиль. Так, стало відомо, якщо цілий день пити зелений чай, то можна скинути приблизно 100 зайвих кілокалорій.

Такий напій дуже корисний для представників чоловічої статі – регулярне вживання чорного чаю знижує ризики розвитку онкологічного ураження передміхурової залози. Дослідження показує, що серед тих, хто регулярно п’є чай, лише в 9% випадків виникає таке захворювання, порівняно з 30% зустрічальністю раку простати у тих, хто не є прихильником такого пиття.

Також у всіх учасників експерименту відзначалася нормалізація кров’яного тонусу і зміцнення кісткової тканини, від чого кількість переломів верхніх і нижніх кінцівок значно знижується. Більш того, у випробовуваних був помічений підвищений заряд бадьорості і поліпшення розумових здібностей після розпиття декількох чашок чаю.

Проте вчені стверджують – для того, що такий напій приніс користь організму його потрібно не тільки правильно заварювати, але і зберігати, дотримуючись деякі рекомендації, наприклад, для чаю згубні сонячне світло і вогкість.