Червоне мясо може стати причиною смерті

0
205

На думку вчених, червоні сорти м’яса можуть стати причиною передчасної смерті. Такі припущення висувалися і раніше, однак, не мали обґрунтованого наукового підтвердження.

Вчені зі Сполучених Штатів провели кілька практичних досліджень, в результаті яких практично повністю довели цю теорію. До таких же висновків прийшли вчені з інших країн, котрі також проводили дослідження в даній області.

За словами американських вчених, згідно з результатами досліджень, рівень смерті був саме у тієї групи населення, яке систематично вживали в їжу червоне м’ясо. Особливо, що стосується жирних сортів, перченного і смаженого. Згідно зі статистикою, причиною летального результату у даної групи населення виступали серцево-судинні захворювання. При цьому вчені акцентували увагу на тому, що картина не змінюється, якщо враховувати споживання червоного м’яса в тандемі з корисними продуктами, активним способом життя з достатньою кількістю фізичних навантажень.

За результатами таких досліджень вчені прийшли до однозначного висновку, що споживання червоного м’яса слід звести до мінімуму. Даний продукт краще замінити дієтичними сортами риби або м’яса, бажано приготованої на пару або ж з мінімальним використанням жиру. Також не слід забувати про споживання достатньої кількості овочів і фруктів. Слід зазначити, що споживання червоного м’яса особливо небезпечно для людей похилого віку, так як ШКТ вже не може повністю перетравлювати «шкідливу» їжу.

Оптимально складений раціон дозволяє не тільки підтримувати хороший стан здоров’я, але і запобігає багатьом захворюванням, особливо, що стосується ШЛУНКОВО-кишкового тракту і серцево-судинної системи. Тому, до свого харчування треба ставитися уважно.