Чи має значення розмір?

0
214

Результати нового дослідження, як передбачається, можуть привести до завершення одвічних спорів щодо розміру чоловічого «гідності». Так, в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS) опубліковані результати настільки широко обговорюваної теми, які полягають у тому, що жінки віддають перевагу чоловікам з великими пенісами, бо це, відповідно, визначає значну їх сексуальну привабливість.

Дослідження, про яке йде мова, було проведене Австралійським Національним Університетом. Зокрема воно показало, що чим вище чоловік, тим більший у нього розмір пеніса, тим сексуальніше він привабливіше. 105 учасницям групою дослідників було показано в натуральну величину фігури людей, що генеруються комп’ютером, в яких відповідним чином варіювалася форма тіла, ріст і розмір пеніса. На підставі цих даних жінками проводилася оцінка сексуальної привабливості фігур. Професор Майкл Дженнионс, зі школи біологічних досліджень АНУ, пояснив:

«Це тема, яка заволоділа уявою маси людей у всьому світі, причому протягом досить тривалого часу. Поспостерігавши навіть за розкладками газет і журналів в найближчому кіоску, ви рано чи пізно зіткнетеся зі статтею із заголовком, який в тому або іншому контексті буде розуміти під собою одне: чи важливий розмір? Ми ж вирішили відповісти на цей, без перебільшення, популярне питання в суперечках, але з суто науковим підходом до нього».

Так, дослідження показали, що переважно жінки віддають перевагу чоловікам високі, з вузькими стегнами і широкими плечима (V-образна форма фігури, а не грушовидна), на що вказують і раніше проведені дослідження щодо жіночих уподобань у фігурі чоловіків. Між тим, нинішнє дослідження вказує на певне доповнення до минулих результатів, які стосуються, як ви, певно зрозуміли, розміру пеніса. Можливо, що це і не здивує, але в певному сенсі аксіома так і залишилася аксіомою: чим більше, тим краще.

«Нами виявлено, що розмір пеніса у дійсності впливає на сексуальну привабливість людини, причому цей показник настільки ж важливим, наскільки й зростання, який є добре відомим фактором, що визначає чоловічу привабливість». У дослідженні, крім цього, зазначається, що великий пеніс ідеально «сполучається» з високими чоловіками – у комплексі це робить їх більш привабливими для жінок, ніж, якщо б мова йшла про низькорослому володаря великого пеніса. «Грубо кажучи, якщо ваш зріст малий та вашу фігуру можна назвати грушоподібної, то наявність великого пеніса не додасть вам привабливості».

Примітно, що жінки в цілому швидкі у своїх судженнях. Так, прийняття рішення щодо привабливості фігури ними виробляється за три секунди і навіть швидше, якщо перед ними менш приваблива фігура. Швидкість прийняття рішення вказує на те, що жінки неусвідомлено опрацьовують плюси і мінуси кожного з варіантів фігур, що дозволяє одночасно прийняти рішення щодо загальної привабливості, а не лише фігури окремо.

«У нашому попередньому дослідженні щодо цієї теми його учасникам було запропоновано п’ять варіантів малюнків з чоловічими фігурами, відмінність яких полягало лише в довжині пеніса. Зрозуміло, що саме пропонувалося оцінити учасницям цієї ситуації, однак в цьому випадку не виключався самообман учасниць, брехня з їх боку або перекручування результатів через неправильності сприйняття». Унікальність нинішнього рішення, відтвореного в 3D-форматі, полягає в більшої реалістичності ситуації, ніж у випадку з малюнком на папері. Дослідники впевнені не тільки в тому, що дана тема сама по собі є смішний для широкої публіки, але і в тому, що вона є ще й досить серйозним питанням з наукової точки зору.

Так, професор Дженнионс зробив наступний висновок: «У чоловіків пеніс товщі і більше, ніж в інших приматів. Є припущення про те, що до того часу, поки люди не почали носити одяг, жінки використовували розмір пеніса в якості визначального фактора у виборі партнера, однак даних, що підтверджують це, до нинішнього часу було дуже мало. Наші результати дають зрозуміти, що жінки роблять вибір на користь чоловіків з великими пенісами внаслідок минулих переконань щодо вибору партнера, що на той момент увазі не тільки його сексуальну привабливість, але і силу, що, відповідно, перегукується зі здатністю забезпечити сім’ю і потомство».