Чому деякі бісексуали не розкривають свою сексуальну орієнтацію

0
255

Дослідження, проведені в Школі охорони Здоров’я Мэйлмана, на базі Колумбійського університету, вивчили причини, чому чоловіки, які мали статеві контакти з чоловіками і жінками воліють не розкривати свою сексуальну орієнтацію, зокрема, з їх дружинами і подругами. Результати показують, що люди хотіли б уникнути тавра і гомофобії, яка, як вони впевнені, призведе до сильним негативним емоційним реакціям та глибоким змінам в їх відносинах. Результати дослідження були опубліковані в журналі «Архіви Сексуальної Поведінки».

Використовуючи велику кількість етнічно різноманітних зразків, дослідники вивчили причини такої поведінки бісексуалів, при якому вони часто ніколи не планували розповісти навіть своїм друзям, родичам та партнерів-жінок про їх сексуальної орієнтації.

Докладні бесіди були проведені з 203 бісексуалами-чоловіками в Нью-Йорку, які ніколи не розкривали одностатеві стосунки з їх жіночими статевими партнерами. Чоловіки були набрані з сайтів, друкованої реклами, і не беруть участі рефералів.

Чоловіки постійно приховували статеві контакти з чоловіками, і визначили ряд причин для нерозголошення, в тому числі в очікуванні негативних емоційних реакцій та стигматизації.

Чоловіки в дослідженні не повідомляють про гетеросексуальної або невизначеної ідентичності, або інших питаннях ідентичності як причини нерозголошення. Результати свідчать про те, що нерозкриття сексуальної орієнтації серед бісексуалів, часто використовується в якості стратегії, щоб уникнути ймовірних стигматизирующих відповідей від своєї соціальної мережі, таких як глузування, відторгнення, і виктимизация.

Нова причина приховування орієнтації – релігійне походження друзів і родичів. Розкриття сексуальної орієнтації є частиною розвитку ідентичності і що розкриття відбувається після того, як вони стають більш впевненими у власній сексуальної ідентичності.

Результати дослідження чітко визначили необхідність кампанії просвіти громадськості, щоб розвіяти міфи про бісексуальних чоловіків, про те, що бісексуальні чоловіки не геї, не мають ВІЛ, і не обов’язково немоногамны. Крім того, очікувані негативні реакції з боку партнерів-жінок припускають необхідність стратегії для сприяння поведінки бісексуалів, які розкривають свою сексуальну історію таким чином, щоб звести до мінімуму негативні реакції і працювати з парою, щоб зберегти відносини.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com