Для чоловіків розробили протизаплідні таблетки

0
236

Британські вчені розробили новий метод контрацепції спеціально для чоловіків. Працює він за принципом протизаплідних таблеток, проте, в продажу може з’явитися не раніше ніж через п’ять років. На даний момент ще проводяться дослідження, тому точно про ефективність препарату говорити не можна.

За попередніми даними, даний вид контрацепції буде тимчасово робити чоловіків безплідними – не більше двох діб. Передбачається, що засіб буде випускатися у вигляді таблеток або спрею для носа. Використовувати його слід за 2-3 години до передбачуваного статевого акту.

Розроблене вченими речовина буде запобігати активне пересування сперматозоїда, що виключає, в свою чергу, запліднення яйцеклітини. Після припинення дії препарату здатність до зачаття буде повертатися. За словами розробників даного методу, такий тип контрацепції буде більш ефективним і безпечним, ніж протизаплідні таблетки і презервативи. Що стосується перших, то при використанні нового контрацептиву у жінок відпадає необхідність чітко за розкладом приймати таблетки. Крім цього, тривале застосування таблеток може негативно позначатися на здоров’ї жінки, в тому числі і що стосується подальшої вагітності.

На даний момент ведуться експериментальні роботи в цій області. Проводяться перевірки дії апарату на тварин. Передбачається, що такі випробування триватимуть близько двох-трьох років. Якщо даний етап робіт пройде успішно, препарат буде пущений у виробництво і з’явиться на прилавках аптек протягом п’яти років.

Слід зазначити і те, що на даний момент не існує контрацептиву, який дає 100% винятку зачаття. За словами вчених, новий засіб буде набагато ефективніше і безпечніше для людського організму.