Дослідники розповіли, як можна підвищити активність мозку

0
195

Дослідницька група з Массачусетсу повідомила про те, що ними була знайдена методика, яка допоможе в значній мірі підвищити активність головного мозку людини.

Необхідність пошуку нових методів підвищення активності цього органу полягає в тому, що в даний час поширена проблема старечого недоумства. Клініцисти відзначають, що у людей все частіше діагностується хвороба Альцгеймера і ряд інших недуг, впливають на головний мозок. Вчені давно шукають способи того, як подолати чи запобігти розвиток подібних недуг. Варто відзначити, що вони можуть проявитися не тільки у літніх осіб, але і у людей більш молодої вікової категорії.

Крім цього, вчені стверджують, що погіршення пам’яті цілком може стати прогресуючою патологією починаючи з 35 років. З цього випливає, що дуже важливо дотримуватися ряду нескладних правил, які дадуть можливість мозку довше залишатися в тонусі.

Для цього дослідниками був розроблений спеціальний метод, що спрямований на підвищення активності такого важливого для людини органу. Було виявлено, що цього можна домогтися за допомогою виконання фізичних вправ, але тільки за умови помірної навантаження. Суть полягає в кровообігу – регулярні тренування приводять у норму функціонування кровоносної системи, від чого поліпшується кровообіг. На цьому тлі мозок отримує достатню кількість кисню, завдяки чому довше залишається в активному стані.

Крім цього, сприятливий вплив має стрес. Помірні стресові ситуації запускають в організмі процеси, які змушують клітини виконувати свою роботу в декілька разів швидше. Однак мова йде про незначне стресі, що вимагає підвищеної уваги, що призводить до зростання мозкової діяльності.