Дослідники стверджують про негативний вплив куріння на сексуальне здоровя чоловіків

0
235

За словами дослідників з Школи медицини Бостона, куріння ніяк не сприяє наданню чоловікам мужності. Навпаки, нікотин, а також інші містяться в сигаретах сполуки, що зменшують розмір чоловічого пеніса і негативно впливають на якість насінної рідини. Про це написав науковий журнал New Scientist.

Незважаючи на те, що підсумки цих досліджень приписують вченим з Великобританії, відкриття ще одного аспекту негативного впливу куріння належить американським дослідникам. Згідно з їх даними, шкідлива звичка зменшує статевий член на сантиметр.

Щоб підтвердити теорію про вплив куріння на репродуктивну систему сильної половини людства, дослідники з університету Бостона запросили ряд курців у віці 18-25 років. Період дослідження склав кілька місяців. Результати не порадують любителів сигарет – погіршення, які зазвичай спостерігаються в системі судин, поширилися на судини в пенісі. Із-за недостатнього постачання кров’ю у випробовуваних спостерігалося зменшення пеніса.

За словами доктора Педрама Салимпура, підсумки дослідження є дуже важливими, і їх обговорення незабаром відбудеться на зборах дослідницького товариства репродуктивних патологій в Амстердамі. Також він заявив, що більшою мірою патологія відбивається на репродуктивній, ніж на серцево-судинній системі чоловіків. Це обумовлено маленьким розміром кровоносних судин в статевому органі – середній розмір посудини там на 0,5 мм менше, ніж в серце.

Крім цього, дослідники заявили про згубний вплив паління на сперму. Погану її якість призводить до захворювань майбутніх дітей і різноманітним мутацій. У зв’язку з цим чоловіки-курці мають хоча б за 3 місяці до передбачуваного зачаття кидати палити.

За матеріалами: rueconomics.ru