Дослідники з Лондона створили новий вірус

0
201

Поспішаємо зазначити, що створений вченими мікроорганізм корисний для здоров’я людини, так як його дія спрямована на знищення патогенів – стикаючись з небезпечної кліткою, штучний вірус починає її руйнування.

Вчені створили капсулу завширшки всього 20 нанометрів. Такі розміри дозволяють їй проникати практично в усі тканини організму, в тому числі і кісткові. Необхідно відзначити і те, що нова розробка дослідників в точності імітує природні віруси.

Для того щоб визначити, як саме працює новий засіб, вчені провели візуалізацію в режимі реального часу. З’ясувалося наступне: штучний вірус висаджується на поверхню патогенного організму і утворює проломи у їх мембрані. Таким чином шкідлива бактерія гине.

Клінічні дослідження показали, що штучно створений вірус безпечний для людського організму і проникає навіть в кісткову тканину. Саме останнє може бути використано для редагування і доставки генів. А це, в свою чергу, стане засобом терапії спадкових захворювань. Також розробники відзначають, що дану методику можна буде успішно використовувати для лікування інфекційних захворювань, які стійкі до антибіотиків.

На даний момент ще ведуться клінічні випробування нового препарату, тому рано говорити про його широкому застосуванні. Вчені, які брали участь в розробці, сподіваються на те, що це станеться в найближчому майбутньому.