Доступні глюкометри книги: вигідну пропозицію для діабетиків від мережі Медичний магазин

0
225

Мережа «Медичний магазин» представила спеціальну пропозицію діабетикам —символічні ціни на багато видів глюкометрів (1 рубль), а також безкоштовні книги про лікування і профілактики цукрового діабету.

Компанія «Медичний магазин» давно добре відома пацієнтам з цукровим діабетом. Більш ніж десятирічний досвід роботи на цьому ринку, низькі ціни на продукцію, наявність кур’єрської доставки і магазинів крокової доступності від метро, в яких можна отримати безкоштовні консультації по сервісному обслуговуванню і використанню продукції, прямі контракти на постачання з провідними виробниками діабетичних товарів — все це дозволило компанії зробити життя з діабетом для клієнтів якісніше, простіше і зручніше.

Компанія МедМаг не просто продає товари для хворих на діабет, намагаючись задовольнити їх потреби, вона прагне змінити їх життя на краще.

Глюкометр для пацієнтів з цукровим діабетом — річ життєво необхідна. Але ціна на нього часто досягає у багатьох місцях тисячі, а то і двох тисяч рублів. У рамках соціальної підтримки пацієнтів з діабетом в Медмаге багато моделей глюкометрів можна тепер придбати за символічну ціну — один рубль.

З недавнього часу компанія МедМаг стала регулярно випускати інформаційні матеріали для лікарів і пацієнтів з діабетом, щоденники самоконтролю, періодичне видання «Корисні поради» та книги, які безкоштовно можуть отримати всі бажаючі.

Керівник компанії, лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук Олександр Дмитрович Пархоменко, який, до речі, сам є автором багатьох книг і статей по діабету, переконаний, що повноцінна інформація — необхідна ланка в лікуванні діабету: «Як лікар я вважаю, що важливо донести до хворих діабетом просту істину: немає завдань, які є нерешаемыми. Тут головне — взяти управління діабет в свої руки, максимально отримувати знання про своє захворювання, про способи і засоби лікування. Стати Капітаном корабля свого життя, а лікарі і різні допоміжні технічні засоби — це помічники у Вашій команді».

Переваги компанії і комплексний підхід

МедМаг має мережу магазинів у Москві. Всі вони знаходяться в крокової доступності від метро, що робить їх відвідування зручним і необтяжливим. Не з чуток знаючи про діабеті (у компанії багато мають це захворювання або рідних з такою недугою), співробітники прагнуть, щоб кожна покупка була не тільки корисною і зручною, але і економічно вигідною для покупців. Тому в магазинах діє гнучка система знижок, постійно проводяться акції і розпродажі.

У всіх магазинах функціонують центри навчання по роботі з будь-якими видами техніки, представленої в асортименті. Також проводиться оперативна діагностика приладів на предмет їх правильної роботи та точності вимірювань, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Компанія має в своєму розпорядженні кількома популярними серед пацієнтів з діабетом сайтами, на яких в доступній і простій формі викладені основні принципи життя з діабетом, зібрана корисна і необхідна інформація, поради лікарів, огляди товарів.

Багато часу і коштів компанія МедМаг приділяє соціально значущої та благодійної діяльності. Допомогу дітям із захворюванням цукрового діабету, соціально незахищеним пацієнтам з діабетом, дитячим будинкам, ветеранам війни, пошуковим загонам, які працюють по увічненню пам’яті захисників Вітчизни у роки Великої Вітчизняної Війни — все це стало невід’ємною частиною діяльності компанії.