Експедиція перевірить імплантується біосенсор на одній з найвищих вершин

0
215

Британські військовослужбовці є піонерами використання імплантованих біосенсорів. Вони використовуються для вивчення впливу фізичних навантажень на серце, що здійснюються на екстремальних висотах з низьким вмістом кисню.

Дослідження є складовою частиною серії медичних досліджень, які будуть проводитися під час експедиції на вершину Північно-східного хребта Дхаулагири в Непалі, висотою 8167 м – це сьома по висоті точка на землі.

Поряд з боротьбою з альпінізму, спільна команда обслуговування – офіційна назва британської служби медичних досліджень експедиції Дхаулагири (BSDMRE) – буде проводити новаторське медичне дослідження впливу висоти на організм людини. Вперше, військове дослідження зроблено вище 6000 м і з допомогою імплантованій технології.

Команда буде підніматися на екстремальні висоти без кисню, після 6 тижнів акліматизації.

Дослідження включає в себе використання інноваційного пристрою Medtronic Reveal LINQ, розміром в 2 дюйми, бездротовим інтерфейсом, серцевим монітором серця, який імплантується під шкіру на грудях з незначною допомогою хірургічної процедури. Пристрій буде зберігати і завантажувати дані кожного серцебиття під час експедиції по супутникової лінії зв’язку. Цей метод дозволить команді зібрати унікальні дані по серцю під час тренування на екстремальних висотах.

Це захоплююче дослідження привносить в життя концепцію того, що люди можуть перебувати дуже віддалено, але, як і раніше, мати можливість покладатися на швидкі діагнози через медичні технології.

Reveal LINQ Insertable Cardiac Monitor System являє собою мініатюрний імплантується кардіомонітор, який розроблений для того, щоб швидко допомогти лікарям точно діагностувати порушення серцевого ритму.

Розміром лише одну третину розміру ААА батарейки – це найменший серцевий монітор в даний час. Імплантація пристрою вимагає розрізу менше 1 див. На місці він залишається трохи нижче поверхні шкіри, забезпечуючи безперервний моніторинг серця. Це дає лікарям надійний моніторинг серцевої діяльності кожного пацієнта, що дозволяє їм точно діагностувати і контролювати кожного пацієнта. Пристрій має 3-річний термін служби батареї і даних, на 20% більше, ніж у інших пристроїв моніторингу.

Експедиція – це новітній підхід в рамках військового альпінізму.

Пристрій відкриває нові можливості в діагностиці.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com