Фармацевти займаються створенням лікарських препаратів від «Хвороби джихадистів»

0
225

В останні місяці вчені з США активно займаються розробкою ефективного засобу від небезпечної хвороби, яку назвали «Хвороба джихадистів». Це захворювання було виявлено зовсім недавно. Якщо людина їм заражається, то всі його тканини починають розкладатися. Якщо говорити простіше, то людина просто гниє заживо.

Початково вогнище ураження локалізується в щелепно-лицевої області, але поступово, по мірі прогресування недуги, інфекція поширюється по всьому тілу, провокуючи виникнення важкої клінічної картини. Зупинити процес гниття не є можливим. Принаймні, так вважалося раніше, поки вчені не почали роботу над вакциною.

Спочатку епідемія цієї недуги спалахнула в Сирії на тій території, яка в даний час перебуває під контролем організації ИГИЛ. Тому у фармацевтів виникли підстави вважати, що в даному випадку прямим джерелом зараження можуть бути тіла вбитих у цій галузі людей, які бойовики не ховають, а так і залишають на відкритій місцевості. Саме з них може виділятися збудник «Хвороби джихадистів». Раніше від неї не було жодного лікарського препарату, тому фактично кожного зараженого людини очікував летальний результат. Але зараз вчені зайнялися цим питанням, і їм вдалося розробити вакцину від цього небезпечного захворювання.

Було встановлено, що в якості збудника патології виступають два мікроорганізму – одноклітинні паразити лейшманії, а також стрептококи групи А. Саме від цього відштовхуються науковці при створенні вакцини, яка в подальшому буде служити не тільки ефективним засобом лікування патології, але також і профілактичним засобом. Поки точно не названі терміни, коли світові буде представлено даний засіб, так як роботи над ним ще не завершені.