Гіпертензія: що ми могли втратити?

0
202

Якщо ви були одягнені в червоне на 5 лютого, є ймовірність того, що ви вже знаєте, що лютий місяць «Американського Серця». Мета полягає в тому, щоб запобігти мільйон інфарктів та інсультів в США в 2017 році.

Високий артеріальний/кров’яний тиск (АТ), гіпертонія, впливає на 70 мільйонів американців, у них у чотири рази вище шанс смерті від інсульту і серцево-судинних захворювань.

Лікарі призначають ліки, щоб знизити АТ, але з обмеженим ефектом. Деякі люди не бачать сенсу, деякі з них можуть страждати небажаними побічними ефектами, а інші можуть почути історії про побічні ефекти, які змушують їх припинити лікування.

Вторинна гіпертонія є результатом медичних станів, таких як обструктивне апное під час сну, пухлини надниркових залоз або проблеми зі щитовидною залозою. Цей тип підвищеного АТ може бути результатом терапії: гормональної, знеболювальною, рекреаційних наркотиків і навіть рослинних лікарських засобів і виникає у 10% людей. Вторинна гіпертензія зазвичай починається раптово і викликає високий кров’яний тиск.

Більше 90% людей з високим кров’яним тиском мають первинну гіпертонію. Вона прогресує поступово протягом багатьох років, збільшується з віком і залежить від спадкових факторів. Фактори способу життя, такі як надмірне споживання солі, недолік фізичних вправ, ожиріння або надмірне вживання алкоголю можуть призвести до первинної гіпертонії.

Професор Джуліан Патон і колеги з Брістольського університету у Великобританії, є одними з дослідників, які вивчають взаємозв’язок між високим АТ і мозком, і особливо нервовими клітинами в стовбурі головного мозку.

Щоб зрозуміти роль нервової системи в крові, вони починають з та симпатичної вегетативної нервових систем.

Нервова система підключається через нерви серця і кожного кровоносної судини в організмі. Через ці нерви, він може збільшити частоту серцевих скорочень і змінити діаметр кровоносних судин. Обидва викликають підйом кров’яного тиску.

У 2014 році дослідники з університету Мілана в Італії, знайшли аномально висока кількість норадреналіну та адреналіну у людей з нормальним артеріальним тиском, чиї сім’ї мали історію гіпертензії. Ці «симпатичні сплески» були також помічені у пацієнтів з високим АТ.

Дослідження показали, що багато пацієнтів, які страждають гіпертензією, мають вузькі кровоносні судини в підставі мозку і низький кровотік.

Мозок – винуватець гіпертензії. Дослідження тривають.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com