Холодні ноги – це ознака небезпечних недуг

0
230

Вважається цілком нормальним явищем, якщо у людини відзначається похолодання нижніх кінцівок після тривалої прогулянки в морозний або дощовий день – в таких випадках це лише тимчасове явище. Зовсім іншою є ситуація, при якій подібний ознака присутня на постійній основі, а також після тривалого перебування під теплою ковдрою або при застосуванні грілки. При цьому організм сам вказує людям на те, що з ним не все в порядку.

Найчастіше ноги стають холодними, якщо в кровоносних судинах порушений процес циркуляції крові. Така проблема нерідко виникає при специфічних умовах праці, а саме при сидячій роботі. Щоб запобігти цьому, потрібно кожні 2 години, приблизно на 5 хвилин робити перерву для фізичної активності.

Однак на це можуть вплинути і патологічні джерела, наприклад, порушення функціонування щитовидної залози. Більше того, формування ущільнень в цьому органі, які зовні мають вигляд шишки на шиї, також може стати причиною появи такого симптому. Підтвердити або спростувати цей факт зможе УЗД цього органу.

Периферична невропатія – ще одна хвороба, специфічним проявом якої є постійно холодні нижні кінцівки. Крім цього, при протіканні хвороби може також спостерігатися печіння, оніміння і поколювання в ногах. Сукупність таких симптомів – тривожний дзвіночок, так як може говорити про розвиток цукрового діабету.

Серед більш нешкідливих джерел варто виділити гіповітаміноз, а саме нестача вітамінів групи В – при цьому досить лише змінити свій раціон або застосовувати харчові добавки. У будь-якому випадку, якщо людина на постійній основі відчуває похолодання ніг, то краще всього пройти повне лабораторно-інструментальне обстеження в медичному закладі.