Хворим з шизофренією може допомогти звичайна харчова добавка

0
6

Психіатричні захворювання, навіть за умови комплексної та своєчасної терапії, вдається повністю вилікувати далеко не завжди. Тому питання ефективного лікування залишається відкритим.

Так, китайські вчені провели низку клінічних досліджень і встановили, що звичайний харчовий консервант бензоат натрію суттєво покращує самопочуття хворих навіть у тих випадках, коли медикаментозні препарати не дають належного терапевтичного ефекту.

Суть в тому, що бензоат натрію просто підсилює дію нейролептиків та інших специфічних медикаментозних засобів. Сама добавка не позначається на здоров’ї ніяким чином, тому не може погіршити самопочуття людини.

У клінічних дослідженнях брало участь 60 пацієнтів з діагнозом «шизофренія». Всіх учасників розділили на дві групи – одна приймала відповідні препарати та плацебо, а інша такі ж медикаменти, але як доповнення їм давали бензоат натрію. Експеримент тривав близько шести тижнів. По завершенні експерименту було проведено контрольне медичне обстеження та встановлено наступне: у людей, які вживали бензоат натрію, симптоматика психіатричного захворювання істотно ослабла, поліпшилося загальне самопочуття.

Вчені, які проводили дослідження, сподіваються, що такі результати допоможуть підвищити ефективність лікування. Однак потрібні додаткові роботи, тому широкого застосування цей метод поки що не знайшов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here