iRest: ціни на продукцію концерну залишаться колишніми

0
187

Про підтримку політики доступних цін на свою продукцію оголосив паназіатський концерн iRest. Вартість товарів залишається незмінною, незважаючи на зростання курсу долара. Також покупці зможуть скористатися новими знижками на всі групи товарів.

Паназіатський концерн iRest презентував унікальні новинки для ефективних масажних процедур: недорогі імпульсні масажери для тіла, зручні масажні накидки для спини і шиї, тренажер наїзник для схуднення, нові масажери для ніг і новітній багатофункціональний масажне крісло iRest SL-A38. Продукція розроблена на основі останніх технологій і розробок, представлена вперше на ринку.

Компанія iRest представила нові, доступні за ціною, імпульсні масажери для тіла. Серед них можна виділити модель MC0186. Це можливість миостимуляции в домашніх умовах без будь-яких фізичних навантажень. Можна підтримувати все тіло і м’язи в тонусі, просто сидячи в кріслі і займаючись своїми справами. Це відмінний варіант пасивної гімнастики для зайнятих людей.

Незмінний хіт покупок — масажер для ніг SL-C30A — отримав своє гідне продовження у випуску моделі SL-C30. Це вдосконалений варіант, який, крім повітряно-компресійного масажу ніг, має найдосконаліший роликовий механізм для масажу стоп на поточний момент. Всі функції доступні в автоматичному режимі, без прикладання механічних зусиль.

Так само, в продаж надійшли зручні масажні накидки для спини, шиї і плечей. 5 нових моделей можуть легко замінити будь-яке сучасне масажне крісло. Вони точно також покращують кровообіг, знімають гіпертонус м’язів, виконують розслаблюючу і разминающую функції спини і шиї. Є моделі, як для всієї спини, так і окремо для шиї, плечей. Всі вони працюють на автоматичному управлінні.

Паназіатський концерн iRest також випустив у продаж кращий масажне крісло SL-A38 у своєму класі. Воно оснащене функцією економії місця ZERO SPACE. Дизайн продуманий до дрібниць: крісло вкрите останньою версією шкіри — ЕКО ШКІРА 2.0. Вона не просто практична, екологічно чистий, «дихаюча», але і гігієнічна, стійка до зношування. Крісло обладнане новим автоматизованим механізмом з вбудованою L-подібної масажної кареткою. Вона дозволяє здійснювати комплексний і ефективний масаж стегон і сідниць.

Бренд iRest всюди слідує сучасним тенденціям. Тому новий тренер-наїзник MC0168 є симбіозом сучасних технологій і секретів самої природи. Він імітує їзду на коні в п’яти режимах «Родео». При цьому активізуються різні групи м’язів, тіло приводиться в тонус,що призводить до активного схудненню.

Всі новинки можна придбати за демократичними цінами, без урахування коливання курсу. Паназіатський концерн iRest цінує лояльність своїх клієнтів.

Контакти:
Телефон: 8 800 555 54 99
E-mail: [email protected]
www.ru-irest.ru