Італійські вчені зясували, що освітлення впливає на статевий потяг у чоловіків

0
183

Італійські вчені на протягом тривалого часу провели експерименти, в ході яких було встановлено, що статевий потяг, а також на якість сексуального життя в цілому, значно впливає сезонність. В залежності від пори року змінюється рівень статевого потягу в організмі представника чоловічої статі знижується вироблення тестостерону (чоловічого статевого гормону) в осінньо-зимовий період, і знову посилюється при настанні весни і літа. Але на отриманні таких даних італійські фахівці не зупинилися. Було висунуто припущення про те, що на якість статевого життя впливає саме рівень освітленості.

Для підтвердження такої гіпотези був проведений експеримент, в якому взяло участь близько 40 резидентів. У всіх У них раніше був встановлений рівень статевого гормону в організмі (були потрібні саме кандидати зі зниженим тестостероном). Практично у всіх у них він був знижений і при цьому у них спостерігалися деякі сексуальні розлади. Цю групу людей помістили на 2 тижні в кімнату, всередині якої замість стін були встановлені світлові панелі, які забезпечували оптимальне надходження світла. По закінченню зазначеного терміну вчені знову провели оцінку концентрації тестостерону в організмі чоловіків. Як виявилося, його рівень зріс.

Дані свого експерименту вчені вже оприлюднили. Завдяки їх дослідженням тепер вдалося встановити не тільки причину, через яку у чоловіків можуть спостерігатися різні сексуальні розлади, але також і метод їх ефективного і нешкідливого усунення. Дані експерименту вчені хочуть озвучити на престижному щорічному конгресі. Нині ж дослідження в цій галузі тривають, і фахівці шукають спосіб, як отримані знання можна застосовувати на практиці з лікувальною метою.