Канадські вчені назвали продукти, які необхідно вживати жінкам, щоб знизити ризик розвитку раку грудей

0
257

На сьогоднішній день рак грудей є досить частою патологією. Та медична статистика не втішає – щороку кількість жінок, у яких діагностують даний небезпечну недугу, зростає. І це є однією з причин, з-за чого канадські вчені почали проводити свої дослідження в даній області. Основною метою їх роботи є з’ясування факторів, які допоможуть у подальшому запобігти розвитку цієї небезпечної патології.

Вчені з Канади активно проводять дослідження в цій області. Зараз же ними був виявлений цікавий факт, що раціон харчування жінки також відіграє важливу роль у розвитку або навпаки, запобігання виникнення раку грудей. Так, ними були названі основні продукти харчування, які слід включити в свій раціон, щоб знизити ризик розвитку онкологічних патологій. Зокрема, потрібно вживати в достатній кількості кисломолочні продукти, такі як кисле молоко, кефір, сири та інше. Для організму найбільш корисними є пробіотики, які містяться в таких продуктах.

Справа в тому, що якщо починає проявлятися онкологія, то в тканинах органів людини починають активно розмножуватися патогенні мікроорганізми, зокрема стафілококи. Їх активне розмноження може призвести до стрімкого руйнування ДНК, що може сприяти переродження нормальних клітин організму в злоякісні. Але якщо регулярно вживати продукти, до складу яких входять лактобактерії, то інтенсивний ріст бактеріальних агентів можна запобігти і навіть зупинити, тим самим знизивши ризик розвитку онкологічної патології. Дослідження в цій області продовжуються. Вчені хочуть встановити і інші продукти, що включення в раціон харчування допоможе запобігти формування в організмі людини злоякісних новоутворень.