Канадські вчені виявили в молочних залозах групи бактерій, які можуть одночасно провокувати розвиток онкології, а також зупиняти її

0
6

Канадські вчені провели декілька досліджень, в ході яких їм вдалося встановити, що в молочних залозах представниць прекрасної статі міститися певні групи бактерій. Але крім цього була висунута гіпотеза про те, що вони можуть провокувати прогресування онкології і також її гальмувати. Дані проведених вченими експериментів були опубліковані у відомому науковому виданні.

Раніше фахівцям вже було відомо про те, що в кишечнику людини постійно присутній певний «набір» бактерій, які беруть активну участь в процесі травлення. Але зараз вже точно встановлено, що схожа система присутній у жінок в молочних залозах. Деяка кількість бактеріальних агентів мешкає в грудях під час позбавлення організму від ракових новоутворень, а також у період рецидивів.

Ученим досі не вдалося встановити істинні причини прогресування у представниць прекрасної статі раку. Медична статистика на сьогоднішній день така, що кожна восьма жінка у всьому світі хвора даною патологією, тисячі щорічно вмирають. Більша ж частина представниць прекрасної статі частково або ж повністю видаляє груди. Канадські вчені вже давно цікавиться цим питанням, і для встановлення можливої причини недуги провели декілька експериментів. Фахівці детально вивчили зразки тканин молочних залоз, взяті у 58 жінок з наявність онкології, а також у 23 жінок, які були абсолютно здоровими. Було виявлено, що деякі бактерії, такі як ентеробактерії і стрептококи, утримуються в підвищеній кількості в залозах, уражених онкологічним процесом. У здорових ж жінок у тканинах переважають стрептококи і лактобактерії.

Зараз же вченими точно не встановлено, провокують чи патогенні мікроорганізми онкологію або ж починають активно розмножувати при її прогресуванні, і здатні лактобактерії боротися з ростом пухлини. Тому дослідження в даній області активно тривають.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here