Канзасские вчені визначили позитивний вплив молока на мозок людини

0
207

Вчені мед. центру в Канзасі зробили нове відкриття. Вони довели, що молоко значно впливає на працездатність і правильну функціональність головного мозку людини. Результати своїх досліджень вони опублікували в американському журналі The American Journal of Clinical Nutrition.

За словами медиків, молоко має тісний зв’язок з натуральним антиоксидантом глутатионом, який є в мозку людей. При цьому в дослідженні брали участь 60 абсолютно здорових кандидатів похилого віку. Результати дослідження приголомшили всіх медиків. Вчені помітили, що як тільки людина випиває молоко, в його мозку з’являється підвищений рівень антиоксиданту. Біологічні речовини, наявні в молоці, позитивно впливають на стан органу. За всіма змінами головного мозку вчені стежили за МРТ.

Вчені висунули теорію, що таке підвищення рівня глутатіону створює спеціальну кисле середовище. В свою чергу запобігає розвиток різних вікових захворювань, в які входить хвороба Паркінсона і Альцгеймера. Також ця речовина сприяє збереженню організму, тобто гальмується процес старіння.

Це питання ще довго буде залишатися відкритим. Але перші дані, отримані медиками, стали початком великого дослідження. Можливо, в майбутньому багато вікові захворювання можна буде запобігти простим молоком, а то й знайти другу молодість.

Але варто пам’ятати, що вживання молока у великих кількостях може негативно позначитися на організмі людини. Улюблений багатьма напій збільшує кислотність шлунка. Це може призводити до виразковим хвороб. Також велика кількість молока «вимиває» кальцій з кісток. Тому лікарі настійно рекомендують, перш ніж починати рясно пити молоко спочатку проконсультуватися з лікарем. Наносячи користь головного мозку можна розвинути інші хвороби.