Китайські дослідники наблизилися до лікування людства від раку і ВІЛ

0
226

Нещодавно вчені з Китаю заявили, що людський організм може запрограмувати себе на боротьбу з раком та іншими небезпечними недугами, які не завжди можуть вилікувати медики. Стаття про це була опублікована професором Е Лилинем, який займає посаду спеціаліста з вірусології лікарні при університеті в Пекіні.

В ході проведених досліджень клітин людського організму в людському тілі були знайдені клітини, що відповідають за зупинку смертельних хвороб, у тому числі ВІЛ і раку. За механізм лікування відповідають, за словами Е Лилиня, клітини CD8+T, в яких виробляється цитокін – з’єднання, яке має всі шанси знищити вірус. Проблема поки що складається в недостатній кількості вироблюваного речовини. За словами професора, які були опубліковані в китайському виданні «Сіньхуа», вченим залишилося тільки виділити штучним шляхом антивірус на базі цитокіну, яким і можна буде вилікувати безліч хворих. Як тільки вчені знайдуть спосіб допомогти організму в боротьбі з раком або ВІЛ, людство зможе лікувати найнебезпечніші і смертельні захворювання.

Нагадаємо, що на початку цього року Американська асоціація по боротьбі з онкологічними захворюваннями представила доповідь, у якій розповідалося про статистикою захворюваності рак на території КНР. Судячи з представленої в доповіді інформації, щодня від ракових недуг в Піднебесній помирає 7,5 тисяч осіб. Це дозволяє країні утримувати сумну пальму першості в світі по смертності від онкологічних хвороб. ВІЛ на даний момент вважається невиліковним захворюванням, і медицина може лише полегшити його прояви і продовжити життя на кілька років.

За матеріалами: regnum.ru