Кровяний тиск матері допоможе дізнатися, якої статі народиться дитина

0
237

В даний час існує велика кількість способів визначення статі майбутньої дитини. До них можна віднести як інструментальні методики, так і народні. Найефективнішим вважають УЗД, але не у всіх випадках здатне надати інформацію щодо статі зі 100% точністю.

Згідно з останніми дослідженнями співробітників лікарні Маунт Сінай в Торонто, стать дитини можна визначити за показниками артеріального тиску у майбутньої матері. Для отримання таких результатів була зібрана група з більш ніж 1400 представниць жіночої статі, які незабаром збиралися завести дитину.

Під час експерименту була встановлена наступна закономірність – у жінок з підвищеними показниками артеріального тиску частіше народжуються хлопчики, а при низьких значеннях кров’яного тонусу – найчастіше з’являються дівчинки. Однак, у чому причини цієї зв’язку, фахівці сказати не можуть.

На початку дослідження і в період виношування дитини, у жінок вимірювалося кілька показників, серед яких – ПЕКЛО, рівень холестерину, глюкози та тригліцеридів. Встановлено, що жінки, які народили хлопчиків, до настання вагітності мали підвищені показники систолічного тонусу.

Медики попереджають – спеціально виконувати маніпуляції з АД для появи на світ дитини бажаної статі небезпечно для здоров’я. Тим не менш, повідомляється, що подібне відкриття може зіграти не останню роль під час планування сім’ї. Однак сподіватися на 100% результат все ж не варто, оскільки на формування статі майбутньої дитини впливає велика кількість факторів.

Крім цього, подібний експеримент дозволив пояснити, чому в країнах, де жителі ведуть в основному здоровий спосіб життя і досить рідко страждають від гіпертонії все частіше стали народжуватися дівчинки.