Курці, які шукають роботу, заробляють менше, ніж некурящі

0
190

Куріння є дорогою звичкою, як для здоров’я, так і фінансів. Тепер, нове дослідження показує, що безробітні курці мають менше шансів отримати нову роботу, порівняно з безробітними некурящими. Коли вони отримують нову роботу, тим не менш, вони заробляють набагато менше.

Дослідження, на чолі з Джудіт Прочаска, опубліковано в JAMA Internal Medicine.

За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), більше 16 мільйонів американців живуть з хворобами, викликаними курінням: рак, серцево-судинні захворювання, інсульт та інші захворювання. При цьому куріння є провідною причиною предотвратимой смерті.

Якщо не достатньо причин, щоб кинути палити, то нове дослідження додає додатковий стимул.

На думку авторів дослідження, співробітники, які використовують тютюн пов’язані з великими витратами роботодавця на охорону здоров’я, непродуктивний час і прогули. У самому справі, приватні роботодавці в США платять близько $ 5816 додаткових витрат на кожний рік для кожного працівника-курця, порівняно з некурящими працівниками.

На думку авторів, попередні дослідження не дозволили дослідникам визначити, чи є куріння причиною або наслідком безробіття.

Таким чином, у своєму дослідженні вони відстежували успіх повторної зайнятості за статусом куріння, що є першим дослідженням у своєму роді.

В цілому налічувалося 251 безробітних учасників, 131 з яких щодня курили. Їм було в середньому 48 років, 65,7% учасників були чоловіками.

Що стосується раси: 38,2% були білими, 35,9% були чорношкірими, 9,6% вихідці з Іспанії, 7,2%, вихідці з Азії і 9,2% представники іншої раси. За день курці споживали в середньому 13,5 сигарет.

Результати показують, що 55,6% некурящих були повторно найняті на роботу протягом 12 місяців, порівняно тільки з 26,6% з числа курців. Дослідники кажуть, що ці результати свідчать про те, що палять, мають на 30% більше шансів працевлаштування.

Крім того, погодинна заробітна плата курців працівників склала $ 15,10 на годину в середньому, порівняно з $ 20,27 в годину для некурців. Враховуючи, що це становить близько $ 5 різниці в годину, дослідники говорять, що це призводить до різниці в $ 8300 в рік.

Вчені рекомендують агентствам з працевлаштування підвищити обізнаність про витрати, пов’язаних з тютюном, про втрату заробітної плати, про шкоду для здоров’я, а також про зв’язок куріння з меншим успіхом повторного працевлаштування.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com