Ліки для зниження маси тіла можуть спровокувати рак

0
244

Тайванські і сінгапурські вчені прийшли до висновку щодо того, що деякі засоби для схуднення, що мають рослинні компоненти, що можуть призвести до розвитку онкологічного процесу, причому найбільш часто страждають нирки, печінка і органи сечовидільної системи.

На підтвердження цього, дослідники вивчили дані приблизно 1.5 тисячі пацієнтів з різних регіонів Азії та Північної Америки. Завдяки цьому стало відомо, що більша половина з усіх людей брала жиросжигающие лікарські препарати на основі трав. В середньому у кожного 2 людини було зафіксовано розвиток онкопатологій на різних етапах прогресування. У деяких навіть зазначалося наявність характерних клінічних ознак, які були вилучено.

Вчені стверджують, що найбільш небезпечними стали засоби, до складу яких входять такі рослини, як хвилівника і копытник. Саме такі речовини містять в собі небезпечний компонент, а саме аристолохиевую кислоту, яка негативно позначається на стані та функціонуванні органів сечостатевої системи, а також нирок і печінки.

У процесі аналізу ДНК пацієнтів було виявлено, що в 78% випадків онкологічний процес був спровокований генними мутаціями, що виникли на тлі впливу подібний небезпечний компонент. Небезпека захворювання полягає в тому, що воно розвивається приблизно через десятиліття після вживання речовин, що містять у собі аристолохиевую кислоту.

Як і багато ракові пухлини, ураження нирок, печінки та сечостатевої системи, протягом тривалого часу може протікати абсолютно безсимптомно. Це ще більше вказує на необхідність проходження регулярного профілактичного огляду у медичній установі і звернення за кваліфікованою допомогою при найменшому погіршенні самопочуття.