Листя тютюну є універсальним засобом від хвороб шкіри

0
206

У листках тютюну був знайдений специфічний білок – колаген, що впливає на стан шкірного покриву. Зокрема, він значною мірою впливає на міцність і еластичність шкіри. Дослідники стверджують, що за допомогою використання листя тютюну є можливість не тільки позбавитися від деяких шкірних патологій, а також скоротити час відновлення сухожиль при травмах верхніх або нижніх кінцівок.

Вчені розповіли про методику терапії, яка була розроблена під час наукових досліджень. Перш за все, у людини з порушеними тканинами шкіри необхідно провести забір крові, після чого його змішують з колагеном, виведеним безпосередньо з листя тютюну. Потім отриману суміш вводять тій людині, у якого було вилучено кров. Через короткий проміжок часу структурно порушені тканини відновлюються на тлі впливу подібного речовини. Кров, циркулюючи по організму, впливала на збагачення пошкоджених тканин таким корисним білком, в результаті чого, відбувався процес регенерації тканин.

Як запевняють клініцисти, таким методом можна вилікувати опікове ураження шкірного покриву і екземи. Варто відзначити, що ймовірність зараження, при використанні такого способу лікування, зводиться до мінімуму. За допомогою листків тютюну можна позбутися не тільки від захворювань шкіри і волосистої частини голови, але ще від сверблячих дерматозів, корости і висипань різної етіології.

Паралельно здійснювалося інше дослідження, також спрямоване на запобігання захворювань шкіри. Воно ґрунтується на тому, що бактерії, що викликають акне, здатні перешкоджати деяким хворобам. Це пояснюється тим, що такі мікроорганізми виробляють білок RoxP. Саме це речовина забезпечує захист від хвороботворних бактерій, що викликають хвороби шкірного покриву.