Любителі сиру рідше страждають від цукрового діабету

0
251

Прийнято вважати, що якщо чоловік робить спроби позбутися від зайвих кілограм, то з раціону слід виключити тверді сорти сирів. Однак відмова від споживання такого продукту підвищує ризики розвитку цукрового діабету 2 типу.

Американські вчені встановили, що навіть вживання в їжу декількох шматочків сиру на добу дозволяє попередити формування подібного захворювання, а саме ризики знижуються на 12%. Відзначається, що добова норма такого інгредієнта становить лише 55 грам, як для представників чоловічої статі, так і для жінок.

Користь сиру обумовлюється тим, що згідно зі статистикою, приблизно 90% пацієнтів з діагнозом «цукровий діабет 2 типу» страждають від надмірно високої маси тіла, а подібний інгредієнт володіє великою кількістю поживних речовин, завдяки яким можна домогтися швидкого насичення.

Крім цього, такий сприятливий ефект обумовлюється тим, що сири містять пробіотики, що знижують рівень «поганого» холестерину в крові, а значить знижують вірогідність формування діабету. Більше того, вони збагачені вітаміном D, кальцієм і магнієм, які також володіють захисною властивістю проти цієї недуги.

Тим не менш, вчені стверджують, що збагачувати раціон можна лише таким кисломолочним продуктом, від іншої продукції, до складу якої входить молоко, все ж доведеться або повністю відмовитися, або звести до мінімуму її споживання. Також необхідно взяти до уваги добову норму, яка не повинна бути перевищена. В іншому випадку існують ризики виникнення проблем з боку органів травної системи.

За словами фахівців, в даний час це є найбільш простим і одним з найбільш доступних способів профілактики інсулінонезалежного цукрового діабету.