Маммопластика що це

6-11-2021

Пластика грудей

Пластика грудей – це загальне поняття для різних пластичних операцій, що проводяться на молочних залозах. Також хочемо вам порекомендувати Аугментаційна маммопластика Київ. У недалекому минулому до такої процедури зверталися в основному зірки телеекранів, зараз вона стала доступна для широкого кола бажаючих. І це чудово! адже кожна жінка хоче прекрасно виглядати і бути впевненою в собі, але деякі нюанси в фігурі часто викликають сором.

Сучасна медицина пропонує різні методи для поліпшення естетики грудей, при цьому ціни залишаються на доступному рівні. Але, наважуючись на такий важливий крок, пацієнтка починає задаватися безліччю питань: де зробити операцію в москві, до якого хірурга звернутися, які імплантати вибрати, як проходить відновлення? і один з найбільш хвилюючих питань: скільки коштує пластика грудей? ціна маммопластики залежить від безлічі факторів, але, безперечно, економія в цьому питанні – не найкращий помічник. У той же час не варто орієнтуватися на невиправдано завищену вартість. Основне завдання-знайти хорошу клініку і кваліфікованого хірурга, який допоможе досягти бажаного результату. Якщо ви зараз вирішуєте це питання, запрошуємо вас в нашу клініку на безкоштовну консультацію!

Вид операції

**включаючи вартість імплантів sebbin з установкою, компресійну білизну.

Що входить у вартість операції

Імпланти

Білизна

Види маммопластики

Фахівці «бюстклініки» мають великий досвід в пластичній хірургії. У клініці проводять наступні види пластики грудей в москві: фахівці» бюстклініки ” мають багатий досвід в області пластичної хірургії і постійно вдосконалюють свою майстерність. Своїм пацієнткам ми пропонуємо широкий спектр послуг для вирішення навіть найскладніших завдань. У нашій клініці в москві проводяться наступні види маммопластики.

Збільшення грудей (ендопротезування). Збільшити груди за допомогою імплантатів хочуть багато пацієнток. Така операція допомагає вирішувати найрізноманітніші завдання: збільшити обсяг, виправити асиметрію, поліпшити форму. Новий красивий бюст додає впевненості у власній привабливості. Але вибрати метод пластики, за яким буде проводитися операція, і самі ендопротези може тільки лікар. Ми прислухаємося до побажань пацієнтки щодо форми, розміру, матеріалів і запланованого бюджету. Проте в інших питаннях ми пропонуємо покладатися на експертну думку і прислухатися до порад нашого фахівця. У нашій клініці операції по збільшенню грудей проводяться з розміщенням імплантатів під грудний м’яз, молочну залозу, а також можливий комбінований варіант. На сьогоднішній день існує безліч видів імплантатів від різних виробників. Пластичний хірург допоможе підібрати потрібну форму і розмір індивідуально для кожної пацієнтки.

Зменшення грудей (редукційна маммопластика). Далеко не всі жінки мріють про великі груди. Багато власниць шикарного від природи бюста відчувають дискомфорт в повсякденному житті, а також при заняттях спортом, підборі білизни та одягу. Саме для них розроблений такий метод, як редукційна маммопластика. Але операція проводиться не тільки за бажанням пацієнтки з метою поліпшити естетику грудей і домогтися комфорту, іноді для неї є і медичні показання, наприклад, гігантомастія (нестримне зростання молочних залоз). Серед інших видів пластики операція по зменшенню грудей вважається найбільш складною. В процесі втручання видаляється частина молочної залози, січуть надлишки шкіри, переміщається сосково-ареольний комплекс. Редукційну маммопластику зазвичай не рекомендують робити родили жінкам або пацієнткам, які планують ще дітей. Це пов’язано з тим, що після операції грудне вигодовування неможливо.

Підтяжка (мастопексія). Ця пластична операція показана пацієнткам з сильним опущенням грудей, викликаним віковими і гормональними змінами. Також дана проблема може виникати при різкому зниженні ваги, після народження дитини і лактації. Підтяжка грудей завжди робиться в комплексі з корекцією розміру і форми ареоли. За бажанням пацієнтки можливо встановити імплантат. Пластика проводиться декількома методами. Вибір конкретного залежить від індивідуальних особливостей організму і ступеня опущення. Після огляду лікар може запропонувати зробити мастопексію одного з наступних видів:

  • періареолярна (циркулярна). Проводиться в тому випадку, коли провисання виражено незначно, немає надлишку шкіри в області молочних залоз. Хірург робить 2 розрізу: один огинає сосок по колу, другий робиться також по колу, але з деяким відступом. Надлишок шкіри між розрізами видаляється, краї підтягуються до соска;
  • вертикальна. Застосовується при більш вираженому провисанні грудей. Хірург робить вертикальний розріз від центру нижнього краю ареоли до нижньої складки залози, клапоть шкіри видаляється. Після підйому тканини фіксують до грудного м’яза. При необхідності коригується розмір ареоли;
  • т-подібна (якірна). Вибір на користь даної операції робиться, коли форма грудей зазнала сильні зміни. Хірург виконує розріз по нижньому краю ареоли, від центру по вертикальній лінії до нижньої складки залози. Після ушивання тканин рубець візуально нагадує якір, звідси і назва операції.

Корекція сосків. Як правило, така операція рідко проводиться як самостійна, зазвичай вона є доповненням до інших видів пластики грудей. Корекція допомагає вирішити ряд завдань щодо поліпшення зовнішнього вигляду: змінити форму, розмір соска і ареоли, усунути втягнутості соска або асиметрію. Протипоказанням до проведення корекції сосків є також планована вагітність, тому що грудне вигодовування в подальшому буде неможливо.

Корекція, заміна або видалення імплантатів. Зсув імплантату-результат порушеного відновного процесу. В цьому випадку пацієнтка може помітити асиметрію, візуальне виділення контурів імплантату через шкіру, а також дискомфорт. Повторна операція проводиться, щоб запобігти можливим ускладненням і усунути естетичний дефект. Також заміна імплантатів часто проводиться за бажанням самої пацієнтки, коли є потреба зробити груди більше або, навпаки, менше, а також змінити старі моделі ендопротезів на більш нові. Ще одна причина заміни-розвиток ускладнень, викликаних інфекцією, травмою, переохолодженням, недотриманням рекомендацій лікаря. Але в такому випадку нові імплантати можуть бути встановлені тільки після повного відновлення. Видалення імплантатів також може відбуватися як за особистим бажанням пацієнтки (наприклад, якщо вона хоче повернутися до колишнього вигляду грудей до пластики), через зміщення або появи ускладнень після ендопротезування (капсулярна контрактура).

Корекція вроджених аномалій. На жаль, ідеальним зовнішнім виглядом бюста можуть похвалитися не всі жінки. Однак крім невеликих нюансів і суб’єктивного бажання зробити груди більш об’ємною і сексуальною є і вроджені аномалії, які змушують соромитися власного тіла. Одна з них – тубулярна груди-стан, коли одна або відразу обидві молочні залози мають форму трубки. Також частою причиною звернення до маммопластики стає бажання усунути асиметрію. Варіантів поєднання різних видів операцій дуже багато. Вибір конкретного варіанту залежить від вихідних даних і побажань пацієнтки. Якщо є необхідність, пластичний хірург одночасно з корекцією може встановити імплантати, зробити підтяжку і т.п. Всі особливості майбутнього втручання обов’язково обговорюються на консультації.

Реконструкція грудей. На жаль, в житті бувають ситуації, які ми не в силах змінити, але на допомогу приходить пластика грудей. Навіть після травми або лікування онкології жінка може знову відчути себе красивою і сексуальною. Операція з відновлення молочних залоз передбачає встановлення імплантатів, використання власної шкірно-м’язової тканини, еспандера, ліпофілінг (збільшення грудей власним жиром).

Хочете змінитися, але не знаєте, з чого почати? просто зателефонуйте в нашу клініку за контактним телефоном і запишіться на

Як розраховується ціна

  • вид маммопластики. У нашій клініці проводяться різні види корекції: зменшення великих грудей (редукційна маммопластика), збільшення (ендопротезування), підтяжка (мастопексія). Крім того, наші хірурги виконують замінуІмплантатів, корекцію розташування сосків, ліпофілінг. Особливості кожної операції обговорюються з пацієнткою на консультації;
  • складність хірургічного втручання. Кожен організм індивідуальний, тому навіть типова операція для конкретної пацієнтки може мати свої нюанси. У деяких випадках для отримання бажаного результату необхідно провести комплексну пластику. Наприклад, наші хірурги часто виконують збільшення грудей ендопротезами спільно з підтяжкою, а також редукційну маммопластику з корекцією форми сосків. Деякі види операцій проводяться різними методами. Так, лікар може порекомендувати як найбільш простий періареолярний спосіб підтяжки, так і з вертикальним рубцем або більш складний т-подібний;

Джерело: https://andreykharkov.com/.