Медичні рукавички: як вибрати

3-18-2020

Невід’ємним елементом лікарських процедур є медичні стерильні рукавички, що допомагають персоналу лікарні вберегти себе від зараження. У нинішній час випускаються різні вироби з огляду на цілі використання і тип матеріалу. Так як же придбати якісні рукавички? Придбати якісні рукавички можливо в магазин медичних товарів Львів

В першу чергу потрібно врахувати той факт, що медичні рукавички використовуються для хірургічних і оглядових (діагностичних) цілей. Найчастіше користуються стандартними діагностичними рукавичками для медичних маніпуляцій і проведення оглядів пацієнтів. Їх довжина становить 24 сантиметри.

Даного типу вироби бувають стерильними (застосовуються в хірургії, при стоматологічних операціях і в цілому при контакті з кров’ю, ранами і слизової пацієнта) і нестерильними (в загальній хірургії, при оздоровчих, косметологічних процедурах і оглядах, так як вони потребують асептичної обробки). Наприклад, для гінекології підійдуть стерильні або одноразові діагностичні рукавички. Пам’ятайте: рукавички анатомічні не повинні з’їжджати з руки, вам повинно бути в них зручно.

Латексні рукавички
При виборі медичних рукавичок потрібно звертати увагу на матеріал, з якого роблять вироби. Найбільш поширеними є латексні рукавички через їх стійкості до хімічних речовин. Латекс дозволяє виготовляти міцні, комфортні і щільно облягаючі руку рукавички. Даний вид виробів можна знайти в стерильному (для використання при високих ризиках зараження) і нестерильному (для діагностичних цілей) варіантах, з пудрою або без пудри. Однак, у деяких людей при носінні латексних рукавичок можуть спостерігатися алергічні реакції.

Вінілові рукавички
Вироби з полівінілхлориду характеризуються своєю гіпоалергенністю, еластичністю, вони підійдуть для роботи з агресивними засобами. Дані рукавички випускаються опудреними (з нанесенням спеціального тальку) і неопудреннимі. З розвитком сучасних технологій замість тальку використовують поліуретановий склад.

Нітрилові рукавички
Поступово нітрилові рукавички витісняють латекс на дальній план. Вироби з нітрилового каучуку міцні і надійні, вони відмінно захищають від проколів і при контакті з різного роду мікроорганізмами. Поверхня рукавичок дозволяє зручно захоплювати і тримати медичне приладдя, вироби також мають манжет для запобігання їх сповзання з кисті. Врахуйте, що ціна на нітрилові рукавички досить висока.