Медики: нанесення татуювання може вилитися в інфекції і рак

0
235

Згідно спільним теоріям співробітників Університетів Бредфорда і Копенгагена, нанесення татуювань може стати причиною розвитку важких захворювань. Головні побоювання викликають не інструменти, якими працюють майстри татуювань, а фарби з використанням яких їх роблять.

Було встановлено, що вони збагачені канцерогенами, які можуть викликати не тільки онкологію, але й інші серйозні ураження шкірного покриву. Це пояснюється тим, що в червоній фарбі були виявлені сліди ртуті, у синій і зеленій – частинки кобальту. Крім цього, інші кольори містять такі важкі метали, як свинець, титан, хром, кадмій, нікель та інші. Ретельне вивчення 21 популярної різновиди фарб показали, що в половині з них були виявлені токсичні речовини.

Крім цього, було відзначено, що з високою поширеністю татуювань налічують в кілька разів більше пацієнтів, у яких діагностуються ті або інші шкірні інфекції. Плюс до всього, людям варто побоюватися розвитку алергічної реакції на такі фарби.

Також виявлено, що в певних ситуаціях нанесення татуювань здатне завдати шкоди не тільки шкірного покриву, але і м’язам. З цієї причини, клініцисти радять дуже ретельно вибирати місце для татуювання. Ні в якому разі не можна наносити малюнок на область шкіри, в якій розташовуються родимки.

Крім плоскоклітинну різновиду раку, карцином і меланом, а також дерматологічних захворювань, існує ймовірність занесення в організм, в процесі нанесення татуювань, таких недуг, як ВІЛ, гепатити В і С. У випадках виникнення інфекційного процесу слід негайно починати терапію антибіотиками і звертатися за допомогою до лікарів.

Фахівці звертають увагу на те, що застосування фарб не має достатнього контролю з боку відповідних офіційних служб.