Медики розповіли про користь шампанського

0
232

Вчені з Вашингтона встановили, що шампанське володіє рядом позитивних властивостей. Зокрема, такий напій є відмінною профілактикою слабоумства і серцево-судинних патологій. Більш того, він підвищує якість сексу. Стало відомо, що таке питво містить в собі велику кількість інгредієнтів, які позитивно впливають на пам’ять, імунну систему і серце.

Основна користь для здоров’я полягає в тому, що деякі хімічні речовини, що входять до складу шампанського, наприклад, фенольна кислота, сприятливо впливають на пам’ять, а саме зміцнюють її. Подібна речовина стабілізує орієнтацію в просторі, а також на те, як людина сприймає різні звуки і запахи. Крім цього, воно нормалізує процес передачі сигналів серед нервових клітин. Це означає, що помірне споживання такого напою корисно для мозку, а це може захистити від слабоумства, спричиненого старінням.

Після розпиття невеликої кількості такого алкоголю в крові підвищується секреція окису азоту, а це, в свою чергу, сприятливо позначається на стані артерій і знижує підвищені показники кров’яного тонусу. Шампанське впливає на розслаблення кровоносних судин, на тлі чого збільшується кровотік. Також цей ігристе вино знижує ризики формування тромбів – саме вони виступають в якості головного джерела інфарктів.

Серед приємних наслідків від розпивання того напою фахівці виділяють стійку ерекцію. Це означає, що шампанське значною мірою покращує якість сексуального життя. Зрештою, воно є самим низькокалорійним алкогольним напоєм.

Разом з позитивними властивостями відзначається, що найкраще вживати ігристе вино в помірних обсягах, а саме в середньому 1 склянка на тиждень – тільки так можна розкрити всі його переваги для організму. В іншому випадку будуть спостерігатися ті ж наслідки, що й від вживання інших різновидів алкоголю.