Медики зясували, як передбачити ступінь хворобливості пологів

0
226

Австралійські медики виявили взаємозв’язок між больовими відчуттями під час протікання менструації і силою болю, яку буде відчувати жінка в період родової діяльності.

Досить велика кількість представниць слабкої статі стикається з інтенсивними болями при місячних, а для деяких такий нетривалий відрізок часу проходить без вираження будь-якого дискомфорту. Як вважають експерти, в залежності від того, наскільки сильно страждає жінка під час менструації, можна передбачити рівень больових відчуттів під час пологів.

Менструальні болі, які не мають під собою сторонніх причин, найчастіше знижують інтенсивність по мірі дорослішання або після перенесених пологів. Клініцисти стверджують, що перші стадії пологової діяльності аналогічні відчуттів під час менструації. Це обумовлюється тим, що в жіночому організмі розвивається один і той же механізм – відбувається процес розкриття шийки матки, на тлі чого формуються скорочення матки.

У нормі шийка матки при місячних розкривається приблизно на 1 сантиметр, що триває від двох до трьох діб. Найбільш сильні болі представниці жіночої статі відчувають при рясних крововиливах.

Для того щоб малюк з’явився на світло необхідно щоб шийка розкрилася на 10 сантиметрів, але на початкових етапах, коли розкриття не перевищує 5 сантиметрів, відчуття дуже схожі на менструальний дискомфорт. Однак, як тільки розкриття буде становити 7 сантиметрів, больовий синдром посилиться в значній мірі. Саме це пояснює те, що деякі жінки звертаються в лікарні приблизно на другому етапі підготовки до пологів, тобто при значному розкритті шийки матки.

З цього випливає, що якщо менструація проходить з мінімальним проявом хворобливості, то жінку чекають легкі пологи.