Мобільні телефони визнані провокаторами хвороби Альцгеймера

0
237

Дослідження вчених з Американської медичної асоціації показало, що тривале перебування включеного мобільного телефону в безпосередній близькості з головою людини змінює метаболізм глюкози в головному мозку. Це має негативні наслідки, а саме призводить до виникнення хвороби Альцгеймера.

Деякі експерти вважають подібне захворювання ще одним різновидом цукрового діабету, так званий діабет мозку. Це обумовлюється тим, що клітини цього органу втрачають здатність повноцінно використовувати глюкозу в якості основного джерела енергії, від чого з часом помирають.

Крім цього, випромінювання, яке розповсюджується мобільним телефоном, виступає в якості сприятливого умови для підвищення рівня фрагментів білка, які мають назву бета-амилоиды. Саме формування бляшок з цієї речовини є основним сприяючим чинником, який веде до виникнення хвороби Альцгеймера.

Багато наукові дослідження показують, що вплив навіть низького рівня радіації мобільного телефону протягом години порушує природний процес вироблення мелатоніну. Це гормон, який відповідає за регуляцію циклів сну, а використання гаджетів у нічний час доби викликає порушення сну, в тому числі і безсоння.

Раніше вже було доведено негативний вплив радіації мобільного телефону на органи ендокринної системи, зокрема, на щитовидну залозу. При цьому спостерігається підвищення концентрації тиреотропного гормону, який безпосередньо пов’язаний з гіпотиреозом. Сукупність таких порушень тягне за собою втрату пам’яті, погіршення концентрації, хронічну втому і проблеми з прийняттям рішень. Варто відзначити, що подібні ознаки також характерні для хвороби Альцгеймера.

В якості профілактики подібного недуги варто лише взяти за звичку тримати мобільний телефон подалі від голови під час сну.