Морська капуста допоможе запобігти серцево-судинні патології

0
201

Група вчених з Данії провела дослідження і встановила, що для людей, які страждають від серцево-судинних хвороб, буде корисна морська капуста. Якщо вживати цей продукт регулярно, то можна не тільки покращити стан здоров’я, але й зміцнити стінки судин, тим самим запобігши розвиток ускладнень. Проте вчені відзначають, що такого ефекту можна досягти тільки в тому випадку, якщо вживати капусту регулярно.

Для підтвердження теоретичної частини було проведено практичне дослідження. Людей, які мають різні серцево-судинні патології, розділили на дві групи. Перша харчувалася як зазвичай, не вносячи в свій звичний раціон які-небудь зміни, а харчування другий включало добавку з морської капусти. Слід зазначити, що для чистоти експерименту попередньо було проведено повне медичне обстеження всіх учасників. Експеримент тривав два місяці.

Так, за результатами дослідження було встановлено, що друга група, яка кожен день доповнювала свій раціон морської капусти, мала значно кращі медичні показники – робота серця стабілізувалася, артеріальний тиск прийшло в норму, самопочуття значно поліпшилося.

Виходячи з результатів дослідження, вчені прийшли до висновку, що морська капуста повинна бути в раціоні не тільки тих, хто вже має серцево-судинні недуги, але і у тих, хто схильний до таких захворювань. В якості профілактики даний продукт підходить більш ніж.

Однак потрібно розуміти і те, що надмірна кількість морської капусти в раціоні призведе до негативних наслідків. Так, при деяких гастроентерологічних патологій вживати цей продукт не можна. Тому попередньо краще проконсультуватися з лікарем.