На стать майбутньої дитини впливає кров батьків

0
218

Безліч сімей планує народження дитини (особливо первістка) заздалегідь. Так як батькам дуже хочеться знати, якої статі буде майбутній немовля, існує ряд методик (в основному, нетрадиційних), які нібито допомагають визначити стать дитини. Так як наукової методики, що визначає те, хто народиться в сім’ї – дівчинка чи хлопчик – не існує, вчені вирішили це виправити, визначивши вирішальні фактори впливу.

Людський організм регулярно оновлює кров. Автори розробленої методики вирішили взяти саме цей факт в якості бази дослідження статі майбутньої дитини. Сама методика полягає в тому, що батьки повинні знати «свіжість» своєї крові. Якщо планується хлопчика, то оновлена організмом кров повинна бути у чоловіка, якщо дівчинку – у жінки.

Що стосується частоти оновлення крові, то у жінок вона оновлюється раз в 3 роки, у представників сильної статі – раз на 4 роки. Вчені стверджують, що, якщо такий фактор, як оновлення крові, буде враховано, то подружжя буде дитина саме тієї статі, якого вони і планували.

Серед інших методик, які нібито допомагають вплинути або визначити стать немовляти, виділяють використання китайських і японських таблиць (у них обчислюється сімейна цифра), французької дієти (способу харчування сімей, у яких народжуються лише дівчата або хлопчики). Також вважається, що за стать дитини більшою мірою відповідальний батько, що пов’язують з відзнакою хромосом і їх поведінкою (хромосоми майбутніх чоловіків рухливі, а майбутніх дівчат – великі й живучі). Зовсім сумнівними з точки зору науки здаються методи визначення статі дитини за допомогою теорії лідерства в сім’ї або стресів. Єдиної методики, яку одноголосно підтверджують лікарі, поки не з’явилося.

За матеріалами: planet-today.ru