Народження хлопчика для жіночого організму більш небезпечно, ніж народження дівчинки

0
192

До таких, досить несподіваних висновків прийшли вчені з Іспанії. Обумовлено це тим, що хлопчики в утробі матері виділяють хімічні елементи, які можуть провокувати запальний процес у жінки.

Після низки досліджень, вчені з університету Гранада точно виявили, що як хлопчики, так і дівчатка під час розвитку в утробі матері виділяють деякі хімічні речовини. Проблема полягає в тому, що дівчатка виділяють в організм матері занадто мала кількість з’єднань, тому, як правило, патологічних процесів не виникає. Однак, що стосується немовлят чоловічої статі, то тут все трохи складніше, так як кількість хімічних елементів більше. Саме цей фактор і може стати причиною розвитку різних патологій.

Було встановлено, що довгострокові ризики розвитку недуг для жінок істотно зростають. У матері може розвинутися не тільки депресія, але і хвороба Альцгеймера. При цьому вчені особливо вказують на те, що різниці в больових відчуттях при пологах хлопчика або дівчинки немає.

До таких підсумками вчені прийшли після спостереження за 56 здоровими вагітними жінками. Після пологів були взяті аналізи крові з пуповини як у тих, хто народив хлопчика, так і у тих, хто народив дівчинку. Аналогічні аналізи взяли і у новонароджених дітей. Таким чином, було встановлено, що причиною запального процесу стають вільні радикали. Повністю виключити або запобігти цей процес практично неможливо. Проте якщо під час вагітності жінка буде вести правильний спосіб життя, своєчасно проходити медичне обстеження і дбайливо ставитися до свого здоров’я, вплив хімічних речовин можна звести до мінімуму.