«Nektar Therapeutic» створила знеболюючий препарат без наркотичного ефекту

0
254

Міжнародна компанія «Nektar Therapeutic» заявила про те, що знайдено новий засіб від болю. Цей препарат працює за унікальною методикою, яка не так швидко впливає на головний мозок. Тепер хворі не будуть відчувати почуття ейфорії під час усунення больового синдрому.

Таким чином, доктора хочуть зменшити кількість аптечних наркоманів. В групу залежних потрапляють ті люди, які вживають лікарські препарати не для усунення нападів болю, а для отримання ейфорії і задоволення.

На сьогодні лікарі та фармацевти в США визначають високий рівень зловживання і передозування різними опіоїдними анальгетиками. На відміну від інших знеболюючих засіб від «Nektar Therapeutic» впливає на мозок повільніше. Однак основне завдання, усунення больового синдрому, досягається також швидко. Завдяки такому результату медики сподіваються, що вдасться знизити кількість аптечних наркозалежних людей, тим самим зменшиться ризик появи зловживань.

Експерименти проводилися на людей, у яких діагностували хронічні больові напади в поперековій зоні і спині. Протягом певного періоду доктора досліджували «NKTR-181», саме таку назву дали вчені препарату.

Стандартні знеболюючі ліки працюють на основі нікотинового і кокаїнового впливу. Чим швидше наркотик або лікарський засіб досягає головного мозку, переходячи через гематоенцефалічний бар’єр, тим більше це приносить людині задоволення, тобто він відчуває почуття ейфорії. В новому препараті «NKTR-181» використовується схожа концепція впливу, однак властивості не модифікуються від формули або методу введення в організм. Вплив цього препарату на головний мозок можна прискорити ніякими іншими засобами.