Орловський хірург винайшов новий метод гінекологічних операцій

0
228

Хірург з Орлівки Олесею Аболмасов розробив новий метод гінекологічної операції, яка буде називатися його ім’ям. Лікар не тільки винайшов новий метод проведення хірургічного втручання, але і виконав його. Розробка Аболмасова брала участь у Міжнародному конкурсі «Нова методика операції», яка проходила в Московському інституті хірургії ім. Вишневського, і посіла перше місце серед усіх претендентів. Відомий уролог П’єр Мано на оголошення переможця заявив, що в світі ще ніхто не виконував операції такого роду. Це важливе відкриття в сучасній медицині.

Лікар розповів місцевому телеканалу про своє досягнення. Олексій Аболмасов розповів, що одного разу до нього прийшла жінка з серйозною проблемою. У пацієнтки було виявлено випадання матки з уродженими аномаліями судин. Ця патологія не дозволяла проводити традиційну операцію і фіксувати штучну зв’язку там, де зазвичай це роблять. У такому разі хірурги могли зашкодити жінці судини, що ведуть до внутрішніх органів. Тоді орловський лікар вирішив спробувати зафіксувати зв’язку не на крижової кістки, а на двох лонних.

Протягом двох років пацієнтку досліджували, проводили постійний огляд, щоб побачити реакцію організму на таку операцію і дізнатися загальний стан жінки. За цей час лікарі побачили позитивний результат, який здивував всіх місцевих медиків.

Операція проходила досить легко і набагато швидше, ніж при попередніх хірургічних втручаннях. Сама пацієнтка також перенесла хірургічне втручання просто і без ускладнень під час проведення операції. Нова ендоскопічна технологія також зменшує ризики розвитку ускладнень. На сьогодні ім’я Орловського хірурга увійшло в історію медицини, а його розробку назвали «Метод Аболмасова». Зараз хірург займається оформленням патенту на своє відкриття.